> Bayrampaşa Ev Eşyası Depolama | Selimoğlu Nakliyat | 444 45 16
0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

444 45 16+0532 741 35 11+0536 735 15 02+0537 418 86 13
İstanbul dan Türkiye'nin Her Yerin Nakliyat Sigortalı Marangozlu Ta sima 0216 469 62 26+0212 257 43 19
7/24 Saat Hizmet

Bayrampaşa Ev Eşyası Depolama

Bayrampaşa Ev Eşyası Depolama

Bayrampaşa Ev Eşyası Depolama

İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçelerinden biri olan Bayrampaşa ev taşıma, nakliye ve ev eşyası depolama işlemlerinin özel ihtimam istediği ilçeler arasında yer almaktadır. Zira ilçede nüfus yoğunluğu fazladır. Firmamız Selimoğlu Nakliyat bölgeyi çok iyi bildiği için yıllardır bu ilçede başarıyla hizmet vermektedir. Bayrampaşa ev eşyası depolama işi tarafımızdan dikkatle, özveriyle ve uygun maliyetlerle yapılmaktadır.

Bayrampaşa’da Nüfus Yoğunluğu Fazla!

Bayrampaşa 300 bin civarında nüfusu ile İstanbul’un nüfus bakımından küçük sayılabilecek ilçelerinden biri, ancak ilçe fiziki olarak küçük bir alana kurulu ve nüfus yoğunluğu bu nedenle yüksek. Bayrampaşa’da ev taşımak ve nakliye işlemleri nüfus yoğunluğu bakımından diğer ilçelere göre bir nebze daha zordur. Yakın yapılaşma ve ulaşım kanalları nedeniyle bu zorluk katlanmaktadır. Ancak işinde uzman olan firmamız çok iyi tanıdığı Bayrampaşa’da bu hizmeti siz değerli müşterilerimize cazip fiyatlarla sunmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Sadece ev eşyası depolama için kullandığımız özel depolarımıza; müşterilerimizin kıymetli eşyaları türlerine uygun olarak istiflenmektedir. Her türlü nemden, ısıdan, soğuktan, kokudan ve sıvıdan arındırılmış vaziyette bulunan depolarımız düzenli olarak sterilizasyon işleminden geçirilmektedir. Gerekli fiziki koşulların sağlandığı depolarımızda müşterilerimizin eşyaları oda sıcaklığında saklanmaktadır.

Kalın, ince, büyük, küçük, elektronik, cam eşya, fırın, buzdolabı… Türü ve muhteviyatı fark etmeksizin bir evde kullanılabilen bütün eşyalar depolarımızda saklanabilmektedir. Müşterinin eşyalarını alacağı zamana kadar emanetimiz olarak gördüğümüz eşyaların yeni eve transferi de tarafımızdan yine itina ile yapılmaktadır.

Bayrampaşa Ev Eşyası Depolama Fiyatı Ne Kadar?

Bayrampaşa’ya gelecek ya da Bayrampaşa’dan taşınacak kişilerin ev eşyası depolama işlemi için merak ettikleri ücret skalası evden eve ve mesafen mesafeye göre değişmektedir. Ev eşyası depolama işleminin ücretini etkileyen faktörler şunlardır:

  • Eşyanın taşınacağı mesafe
  • Eşyanın depolanacağı alan
  • Eşya miktarı, büyüklüğü veya sayısı
  • Eşyanın depolanacağı süre
  • Eşyanın depolanmasında varsa istenilen özel koşullar

Yukarıda sayılı etkenler dikkate alınarak hesaplama yapılmakta ve ev eşyası depolama maliyeti belirlenmektedir. Net fiyat öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilir ve eşyalarınıza özel fiyat alabilirsiniz.

65 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası evden eve Nakliyat