> Beşiktaş Şehir içi Evden Eve Nakliyat | Selimoğlu Nakliyat 0532 741 35 11
0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

444 45 16+0532 741 35 11+0536 735 15 02+0537 418 86 13
İstanbul dan Türkiye'nin Her Yerin Nakliyat Sigortalı Marangozlu Ta sima 0216 469 62 26+0212 257 43 19
7/24 Saat Hizmet

Beşiktaş Şehir içi Evden Eve Nakliyat

işlemi gerçekleşir. Nakliye hizmetlerimize ek olarak depolama hizmeti de alabilirsiniz. Eşyalarınızı istediğiniz zaman kadar güvenli bir alanda bekleterek ekonomik çözümler sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş Şehir içi Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Nakliyat Beşiktaş nakliye bünyesinde beklentilerinizi karşılayan çözümlerle hizmet vermekteyiz. Selimoğlu Nakliyat kurumsal yapımız sigortalı taşıma gerçekleştirmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası taşımacılıkta kurumsal bir alt yapıda ideal sonuçlar sağlıyoruz. Bir yerden zamanında alınan eşyalarınız, adrese teslim edilmek üzere yine zamanında gönderilir. Yol esnasında kaza veya hava şartlarına bağlı sorunlar olduğu zaman gecikme nedenleri size belirtilerek şeffaf bir bakış açısıyla hizmetler sağlanır.  İstanbul’dan çıkan eşyalar başka bir yere güvenceli nakledilir.

Ofis Taşımacılığı

İstanbul ofis taşımacılığı hizmeti veren Selimoğlu Nakliyat, bir kurumdaki temel malzemelerin sorunsuz şekilde giderilmesinde etkilidir. Ofis taşıması için öncelikle paketleme aşaması yapılır. Yani ne kadar hangi malzemelerin taşınacağı belirtildikten sonra paketlemesi de yapılarak çözüm sağlanır. Malzemelerin ücretsiz ekspertizle tespiti, sigorta sürecinde etkilidir. Firmamız ayrıca iş yeri taşımasında fuar alanı taşımacılığı, banka taşımacılığı gibi alanlarda da hizmetler vermektedir. Bazı taşıma ürünleri fabrikadaki üretim malzemeleri gibi türler de olabilir. Bu gibi hallerde malzeme özelliğine göre özel paketleme yapılmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları evden eve nakliyat mantığıyla aynı düşünülebilir.  Çünkü araç büyüklüğü, ne kadar malzemenin nereye gönderileceği önemli bir konudur. Fiyatlardaki farklılık, ancak bir firma uzun vadeli sözleşme yaparsa değişebilir.  Örneğin sürekli eşya taşıması gereken firmalarda nakliye ücretleri konusunda anlaşma sağlanırsa belli bir miktar indirim de sağlanabilmektedir.  Firmamızla bu konuda görüşmek için iletişime geçebilirsiniz.

 Beşiktaş Nakliyat Firması

Ekip ve araç donanımı bakımından Beşiktaş nakliyat firması olarak kapsamlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yani araçlarımız belli aralıklarla güncellenmektedir. Ayrıca araçların bakımı gibi önemli konular da aksatmadan gerçekleşir.

Firmamızda taşımacılık hizmetleri ilkeler üzerine kuruludur ve ödün verilmemektedir. Sizlerin en iyi sonucu alması ve ileride yeniden bizi tercih etmeniz için kapsamlı çözümler sağlıyoruz.  Olası pürüzlerde, çözüm odaklı şekilde sonuçlar getirmekteyiz. Örneğin yüksek katlarda elle taşıma zor olacağı için asansörlü nakliyat hizmetleri verilmektedir. Böylece güvenli biçimde yukarı taşıma işlemi gerçekleşir. Nakliye hizmetlerimize ek olarak depolama hizmeti de alabilirsiniz. Eşyalarınızı istediğiniz zaman kadar güvenli bir alanda bekleterek ekonomik çözümler sağlayabilirsiniz.

102 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası evden eve Nakliyat