> Büyükçekmece Ev Ofis Depolama Taşıma | Selimoğlu Nakliyat
0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

Büyükçekmece Ev Ofis Depolama Taşıma

Büyükçekmece Ev Ofis Depolama Taşıma

Büyükçekmece Nakliyat  firmamız, İstanbul ve ilçelerinde evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Uygun fiyat ve kurumsal alt yapı artılarından yararlanabilirsiniz.

Büyükçekmece Ev Ofis Depolama Taşıma Montaj Ve Demonte İşlemleri

Selimoğlu Nakliyat bünyesinde gerçekleşen işlemlerde, taşınacak olan malzemelerin özelliklerine göre çözüm süreci devam ettirilmektedir. Örneğin mobilya malzemelerinin birçok gözü ve eklem yeri olabilir. Bu nedenle kapıdan sığmadığı için sökülerek daha kolay geçişi sağlanacaktır. Ekibimiz, gereken alet takımı ile gelerek mobilya gibi sökülebilen malzemeleri parçalara ayırmakta, araca bu şekilde yerleştirmektedir. Bu işlem yapılırken özel bir paketleme de yapılmaktadır. Gideceği yere ulaşınca da yeniden birleştirme işlemi yapılır. Önce sökülme durumu araç içinde çok yer kaplamasını da engellediği için kritik bir konudur. Ekibimiz sökme ve takma işlemlerinde tecrübeli ve takım çalışması içindedir.

Büyükçekmece Ev Ofis Depolama Taşıma Banka Nakliyat Hizmeti

Büyükçekmece banka nakliyat hizmeti veren firmamızda ofis iş yeri taşımacılığı da yapılmaktadır.  Bankaların temel malzemelerinin taşınması halinde gereken ekipmanlarla destek sağlanır. Araç içerisinde taşınan malzemeler sigortalanmaktadır. Banka para taşıması güvenlikli araçlarla yapıldığı için ayrı bir donanımı olan zırhlı araçlar kullanılır. Ancak mobilya ve banko gibi malzemelerin nakledilmesi için firmamıza başvuru yapılabilir.

Büyükçekmece Ev Ofis Depolama Taşıma İş Yeri Eşya Depolama

İş yerlerindeki malzemeler bir nedenle bir alanda bekletilecekse, iş yeri eşya depolama hizmetleri alabilirsiniz. İş yerlerinde yer açılması gerektiği zaman belli bir bölümü ekonomik şekilde bir alanda depolamak gerektiğinde en iyi çözümlerden biri eşya depo kiralama hizmetidir. Selimoğlu Nakliyat bünyesindeki depo alanları özenli korunan alanlardır.

Depolama alanlarında bekleyecek olan malzemeler, paketlerle korunmaktadır. Ayrıca her müşteriye ait alanlar başka kişilerin müdahale edemeyeceği şekilde ayarlanmaktadır. Güneş ışınları, hırsızlık, sel gibi durumlara karşı önlem alınmaktadır. Ancak hırsızlık gibi durumlara karşı sigorta da yapılmaktadır.

Depolama işlemlerinde bir alanı kiraladığınız zaman ne kadar süre boyunca kiralanacaksa buna göre bir ücretlendirme yapılmaktadır. Ayrıca depolama alanındaki büyüklük metre kare olarak hesaplanmaktadır. Daha net fiyat almak için firmamıza soru iletebilirsiniz.  Firmamız, birçok alanda kapsamlı hizmet veren kurumsal yapıdadır. Güvenle hizmet alabilir ve memnun kalabilirsiniz. Nakliyatta devamlı yenilenmekte ve ilerlemeyi amaçlamaktayız.

 

Büyükçekmece Ev Ofis Depolama Taşıma

Büyükçekmece Ev Ofis Depolama Taşıma için yorumlar kapalı
277 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası evden eve Nakliyat