> Güngören Nakliyat | Selimoğlu Nakliyat 0532 741 35 11
0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

444 45 16+0532 741 35 11+0536 735 15 02+0537 418 86 13
İstanbul dan Türkiye'nin Her Yerin Nakliyat Sigortalı Marangozlu Ta sima 0216 469 62 26+0212 257 43 19
7/24 Saat Hizmet

Güngören Nakliyat

Güngören Nakliyat

Güngören Nakliyat Sektöre ilk girdiği günden bu yana sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ve sağlamış olduğu güven sayesinde Güngören firmamız farkını her zaman ortaya koymaktadır.

Güngören Nakliyat Hizmetleri Hakkında

Güngören nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almakta ve bunun için en kaliteli hizmetleri en güvenli şekilde sunmaktadır. Ülkemizde herkesin en korktuğu ve büyük telaşlar ettiği işlerin başında eşya taşıma işleri gelmektedir. Genellikle en kısa süre içinde en doğru teknikler ile eşyaların zarar görmeden taşınması istenir. Bunun için kesinlikle işinde uzman olmuş kişiler ile çalışmak gerekmektedir.

Aksi durumda eşyalarınız taşınma sırasında zarar görebilir ve büyük zaman kayıplarına neden olabilir. Her zaman güvenden ve kaliteden taviz vermeden hizmetlerine devam eden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece aradığınız en kaliteli ve güvenli hizmetleri çok daha uygun fiyatlara alma şansına sahip olabilirsiniz. Firmamız için kazanılan kazançtan çok müşterilerimizin güven duyması ve memnun kalması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

Sigortalı Eşya Taşıma İşlemleri

Nakliyat firmamız her zaman müşterilerimizin memnun kalmasına ve güven duymasına önem verdiğinden dolayı eşya taşıma işlemleri sırasında eşyalarınızı sigortalamaktadır. Bu sayede istenmeyen bir kaza durumunda eşyalarınız zarar görse bile sizin bütçenize zarar gelmemektedir. Güngören nakliyat sigortalı hizmetleri sunan firmamız ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan eşya taşıma işlemleri en doğru şekilde yapılmaktadır.

Talep ettiğiniz gün firmamız bünyesinde çalışan arkadaşlar adresinize gelir ve ücretsiz olarak keşif hizmetleri vermektedir. Burada detaylı olarak inceleme yapılır ve eşyalarınızın en kolay şekilde taşınması için gerekli olan yöntemi uygulamaktadır. En doğru teknikler ile özel ambalajlama malzemeleriyle eşyalarınız paketlenerek sırasıyla araca özenle taşınmaktadır. Yüksek katlar için eşya taşınırken asansörlü araç kullanılmaktadır.

Güngören Nakliyat Fiyatları

Özellikle eşya taşınma işlemlerinde yüksek katlar için kullanılan asansörlü aracımız çok önemli bir yere sahiptir. Güngören nakliyat fiyatları firmamızda diğer firmalara göre daha uygun olmakta ve eşyalarınız en kısa süre içinde güvenle taşınmaktadır. Fiyatlar her yerde olduğu gibi asansörlü aracın kullanımı, ya da eşyaların çokluk durumuna göre değişmektedir.

117 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası evden eve Nakliyat