> İstanbulda Eşya Depolama Firmaları Ücretleri | Selimoğlu Depolama
0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

İstanbulda Eşya Depolama Firmaları Ücretleri

İstanbulda Eşya Depolama Firmaları Ücretleri

İstanbulda Eşya Depolama Firmaları Ev, iş yerleri gibi alanlarda İstanbulda eşya depolama firmaları ihtiyacınıza kapsamlı olarak uygun şartlarda yanıt veriyoruz.

Güvenli Depolama Alanları

Selimoğlu Nakliyat bünyesinde yer alan depolama alanları, özenle hazırlanan yerlerdir ve özel paketlenen malzemelerle beraber korunan eşyaları bir alanda barındırmaktadır. Sigorta yapılarak yerleştirilen bu malzemeler, olası hasarlara karşı güvence almanızda etkilidir. Çünkü sigorta firmasıyla yapılan anlaşmaya göre, hangi durumlarda zararın karşılanacağı gibi detaylar belirtilmektedir.  Sözleşme esnasında firmamızdan gereken bilgileri daha ayrıntılı biçimde alabilirsiniz.

Kimler Eşya Depolama Hizmeti Alabilir?

 Eşya depolama hizmeti almak için keskin bir şart elbette yoktur. Örneğin evinde bir süre tadilat olacak kişiler eşya depolama hizmeti alabilir. İki hafta gibi bir sürede yer kiralaması olabilir. Bazı kişiler şehir değiştirebilmekte, bazıları ülke değiştirdikleri için belli bir süre boyunca eşyaları güvenli bir yerde bekletmek isteyebilir. Ancak bazı hallerde bu iki durum da olmaz, sadece ev daha küçük bir evle değişmiştir ve eşyalar artık sığmadığı için depoya ihtiyaç vardır. Elden çıkaramayacağınız malzemeler için uzun vadede bir yer kiralanabilir. Yeniden ev içinde yer açılırsa depodan geri alınabilir.

  • Ofislerde çok yer kaplayan eşyaları ortadan kaldırmak için de depolama kullanılabilir. Özellikle ofis içi düzenleme yapan kişi ve kurumlarda önemli malzemeleri bir yerde bekletmek için depo alanlarına ihtiyaç vardır. Ayrıca bu yer açma durumu evde ve diğer yerlerde de görülebilir.
  • Mesleki açıdan da eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç olabilir. Örneğin görev süresi için başka şehre gidenler depo alanı kiralayabilir. Bazen askerlik gibi nedenlerle de kurumumuzdan eşya depolama hizmeti alınabilir.
  • Bazı kurumların bünyesinde atıl durumdaki eşyalar için depolama alanları gerekebilmektedir. Bu gibi hallerde de depolama kullanılabilir.

Ticari Malzemelerin Depolaması

Ticari malların depolanması firmaların stok yapmasıyla da alakalı olduğu için pazarlama değeri de düşünülerek verilen bir hizmettir. Depo alanlarımızı kiralayan müşterilerimiz, zaman içerisinde stoklardan pazarladıkları ürünleri alarak veya yenilerini koyarak durumu sürdürebilmektedir. Ticari malzeme özelliğine göre eşya depolama kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu açıdan karşılıklı güven çerçevesinde ürünlerin bekletilmesini sağlamaktayız.

 

İstanbulda Eşya Depolama Firmaları Ücretleri için yorumlar kapalı
267 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası evden eve Nakliyat