0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye evden eve nakliyat, İstinye nakliyat kaliteli ve modern insanlarla dolu olan güzel semtimize hizmet vermekte. Sizlerin seviyesinde sizlere layık taşıma hizmeti sunabilmek amacıyla gece gündüz çalışıyor ve yeni seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Sİzleri en mutlu ve güvende hissettirebilecek çalışmalarımızla sizleri memnun etmeye çabalıyoruz. Sizlere hizmet sunan firmamız yılların tecrübesi ve yenilikleriyle diğer nakliye firmalarına örnek teşkil etmektedir. Sizlere layık çalışmalar yapmaktadır.

İstinye Evden Eve Nakliyat
İstinye ve çevre semtlerinde nakliye hizmeti sunan İstinye nakliyat firması sektörün önde gelen firmasıdır. 2000 yılından bu yana sektörde bir çok yeniliğe ve kalite esaslı çalışmalara imza atan firmamız sizlerinde ilgisini çekmektedir. Siz dostlarımız sayesinde yükselişimiz hızla devam etmekte.

Evden eve nakliye sektörünün örnek firması İstinye nakliye sizlerden gelen talepler ve istekler doğrultusunda hizmetlerine devam ediyor.

İstinye Evden Eve Nakliyat
Evinizin taşınması işlemi için 4 veya 5 kişiden oluşan uzman personellerimiz sizlere misafir olurlar. Bu ekibimizin yanısıra usta marangozumuzda sizlere misafir olur. Personellerimiz eşyalarınızın yıpranmamsı ve hasar görmemesi için paketlenmesi ve ambalaj işlemini gerçekleştirirler. Usta marangozumuz ise sökülmesi gereken eşyalarınızın sökülmesini gerçekleştirir. Yeni evinizde personellerimiz tarafından evinizin dizaynı gerçekleştirilir. Sökülen eşyalarınız yine usta marangoz tarafından yeni evinizde montajı gerçekleştirilir.

Tüm bu profesyonel hizmetlerimizi yasal izinler ve evraklarla yapmaktayız. Eksik hiçbir izinimiz ve belgemiz yoktur.

17 Ekim 2017
İstinye Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
70 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN