0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

Kurum Taşıma

Kurum Taşıma

Kurum Taşıma Resmi Kurum Taşıma işleridir.  Resmi kurumları taşıyacak Nakliye Şirketlerinin gereken tüm yasal belgelere sahip olması gerekmektedir. Resmi Kurum Taşıma işleri genelde ihale usulü yapılmaktadır. İhale şartlarına haiz firmaların sadece teklif verdiği bu taşıma işlerini firmamız layıkıyla yapabilecek donanım ve yasal mevzuatlara sahiptir.Devlet Daireleri, Arşivler, Bakanlıklar, Hastahaneler …v.b. alanalar resmi kurumlar olup bu yerlerin taşıma işleri bir hayli zor ve karmaşıktır. Bu tür yerlerin önce fizibilitesi yapıldıktan sonra teklif verilir. Belirlenen zaman diliminde işin bitirilmesi için yeterli araç ve personel ile taşıma işi yapılır.

Kurumsal taşımacılık’da mutlaka taşınacak kurumun eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde   kurum sektöründeki firmalara sunduğu bir hizmetdir.Eski taşımacılık anlayışı ve tarzlarını bir kenara bırakan avrupa standartlarında kurum taşıma nakliyesini gerçekleştirmektedir. Özel ekipman ve araçları ile müşterilerine sorunsuz nakliyat garantisi vermektedir. Farklı teknik ve tecrübe gerektiren bu nakliye hizmetinde uzman ekip ve ekipmanımızla müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmekteyiz.
Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir.
Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir.
Taşınacak eşyalar şirketimiz tarafından sigortalanır. Taşıma işlemi en az ev eşyası kadar titiz bir şekilde gerçekleştirilir.Kaliteli hizmet anlayışı içerisinde kurum taşıma hizmetimiz için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. müşterilerine kaliteli çözümler sunmaktadır.

04 Kasım 2017
Kurum Taşıma için yorumlar kapalı
57 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN