0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

Müze Taşıma

Müze Taşıma Antika Taşıma  Sanat Eseri Taşımacılığın dan Selimoğlu  Nakliyat ile  galeri taşıma tabol taşıma değerli tablolarınız güven için taşıma yapamamaktayım kasa sitemiyle taşıma  yapmaktayız

Müze Taşımacılık Antika Taşıma müze nakliye Nakliyat ya da taşımacılık işlerinin tamamı işin ustası, uzman kişiler tarafından muze- kolay bir şekilde tamamlanabilir. Ancak taşımacılık işleri söz konusu olduğunda farklı yaşam alanlarının, işyerlerinin ya da diğer yerlerin taşınması söz konusu olacaktır. Evden eve nakliye işi için bir firma aradığınızda çok sayıda seçenekle   karşılaşabilirsin. İş yerlerinin, ofis ya da büroların taşınması gerektiğinde ise bu işi gerçekleştirebilecek firma sayısı azalacaktır.  Fabrika nakliyesi konusunda uzmanlaşmış olan bir firma bulmak ise oldukça zor bir görev olabilir. Ama müze ya da tarihi eser taşımacılığı görevini üstlenebilecek taşımacılık firmalarının sayısı birkaç taneyi geçmeyecektir. Sektörde bu işlerin tamamını yapabilen ve güvenilir, tecrübeli bir firma aradığınızda ise selimoğlu evden eve nakliyat firmasının ismi ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Selimoğlu Evden Eve Nakliyat yıllara dayanan tecrübe ve deneyimli personelleri ile sayısız organizasyonda sergilenen değerli ve eşsiz sanat eserlerini taşımaktadır. Sanat eserleri için özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisinde ve özel ambalaj malzemeleriyle eserleri şehirden şehir’e, güvenli ve hızlı bir şekilde taşımaktadır.
Sanat eserleri taşımacılığı , her aşamada uzmanlık gerektiren bir iş olup uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Bir çok müze, sanat galerisi ve

 

Antik Nakliye Selimoğlu

Antik Nakliye konusunda uzmanım.

Antik nakliye, basit bir görev olmayan ve en uygun biçimde eğitim, beceri, kapsamlı bilgi ve en önemlisi tecrübe gerektiren narin antikaları profesyonelce ambalajlayan ve sevk eden sanat biçimidir.

Müze Taşıma Selimoğlu  25 yılı aşkın bir süredir, tüm Selimoğlu  ve dünyanın çeşitli yerlerinde aile antikaları, şifon mirası ve eserleri başarıyla ve güvenli bir şekilde sevk etti. Başarımız, müşteri memnuniyeti ve ürün güvenliği konularına verilen önem. Başarılı nakliye ve gelişini sağlamak için her antik paketi dikkatlice paketliyoruz. Yılda 1000 paket paketlerken, güvende olmak ve kanıtlamak için   Müze Taşıma Selimoğlu ​​tarafından akredite edilmiş ve müşteri ihtiyaç ve isteklerine gösterilen dikkat çekici dikkatimiz için Büro ile A + derecelendirmesini sürdürüyoruz.

Akıllı tüketicilerin paha biçilmez antikalarını sunmak için “herkes” e güvenmediklerini anlıyoruz-öyleyse neden yalnızca hızlı teslimat olan düşük maliyetli bir gönderici seçmelisiniz?   sadece “hızlı servis “ten daha iyi bir iş yapabilir – antikalarınızı paketleyip göndeririz böylece zamanında ve bozulmamış durumda, her seferinde gelirler.

Yıllar önce profesyonel ambalajlama ve nakliye işlemlerinin tipik bir işlem olmadığını öğrendik – zaman kazanmak ve ustalığı yapmak için gereken özel bir beceridir. Eğitimsiz olanlara dünyadaki en kolay şey gibi gözükebilir: öğeyi kaset ve gazete kağıdıyla bir kutuya atarsın, değil mi? Yanlış. Hareketli felaketler de böyledir.

Sporlarda antrenörler “Top ol” demeyi severler. Burada, Müze Taşıma Selimoğlu  da tüm çalışanlarımıza “Kutunun Olması” konusunda eğitiyoruz. Her  çalışanı, şu an hazır olmak için eğitilmiş; iş, ve çevrenin farkında oldukları her anı antik eşyalarınızın sahibi. Çalışanlarımızın ambalaj antikalarının basit bir görev olmadığının farkındalar. Doğru yapmak için eğitim, beceri, farkındalık ve en önemlisi deneyim gerekir .