> Şirinevler Evden Eve Nakliyat | Selimoğlu Nakliyat 0532 741 35 11
0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %25 İndirim Fırsatı
Kampanyamız Başlamıştır istanbul dan 81 ile fiyatlarımız indirimlidir kdv dahil değildir fiyatlarımıza
KARALAMALARIMIZI

Şirinevler Evden Eve Nakliye

detaylı bilgi almak için iletişim kurmanız gereklidir. Nakliye fiyatları km, eşya sayısı, personel ve araçlara göre değişiklik göstermektedir

Şirinevler Evden Eve Nakliye

Şirinevler Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un güzel semtlerinden bir tanesi olan Şile’de evden eve nakliyat firması arıyor ve bulamıyorsanız hemen Selimoğlu nakliyat ile tanışmalısınız. Selimoğlu nakliyat size alanında profesyonel çözümler sunan bir firmadır. Firma sadece ev nakliyatı değil aynı zamanda ofis taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı, ev depolama ve nakliyat ile ilgili her türlü taşımacılık hizmetini profesyonel şekilde sunmaktadır. Firma tamamen resmi şekilde çalışmaktadır. Selimoğlu nakliyat vergi levhası, sicil tasdiknamesi, faaliyet belgesi ve taşımacılık belgesine sahip olan nadir firmalardan bir tanesidir. Sizde gerçek bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen 444 4 516 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Selimoğlu nakliyat sadece Şirinevler evden eve nakliyat değil aynı zamanda İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin tüm illerine nakliyat yapabilme potansiyeline sahip bir firmadır. Araç filosunda bulunan kamyon, kamyonet ve tır ile her türlü nakliyatı yapabilme gücüne sahiptir. Detaylı bilgi almak için telefon ile görüşme sağlayabilirsiniz. Selimoğlu nakliyat tüm taşımacılık işlemlerinde müşterilerine sigortalama yapmaktadır. İsteğe bağlı sigortalı taşımacılığın bir çok avantajı bulunmaktadır. Sigortalı taşımacılık sayesinde eşyalarınız nakliye sırasında zarar görmesi halinde firma size eşya bedelini öder. Bu sayede maddi zararlardan kaçınmış olursunuz. Uzun yol nakliyatlarında mutlaka sigortalı taşımacılık yaptırmayı unutmayınız. Aynı zamanda Selimoğlu nakliyatın araçları sigortalı ve kaskoludur. Nakliye sırasında istenmeyen durumlara karşı gerekli tedbirler alınmıştır.

Selimoğlu nakliyat Şirinevler  evden eve nakliyat yaparken oldukça titiz ve hassas davranmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için nakliye öncesinde tüm eşyalarınız koruyucu materyallarla sarılarak güvence altına alınır. Eşyalarınız düşmelere ve kırılmalara karşı dayanıklı hale getirilir. Eşyalarınız koruyucu malzemelere sarıldıktan sonra nakliye aracı içerisinde tekrardan güvenlik önlemleri alınır ve tam güvence ile yola çıkarılır. Aynı zamanda eşyalar nakliye edilmeden önce personeller tarafından zarar görürse eşya bedelini size ödemeyi taahhüt eden nadir firmalardan bir tanesidir. Şile evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kurmanız gereklidir. Nakliye fiyatları km, eşya sayısı, personel ve araçlara göre değişiklik göstermektedir.

26 Mayıs 2020
75 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Her yer nakliyat
Selimoğlu Tercih etiğiniz Teşekkürler
Selimoğlu Nakliyat a hoş geldiniz
Bize Yazın Sizler en kısa zaman döneriz
İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası evden eve Nakliyat