> Ümraniye Ev Eşyası Depolama | Selimoğlu Nakliyat | 0532 741 35 11
0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %25 İndirim Fırsatı
Kampanyamız Başlamıştır istanbul dan 81 ile fiyatlarımız indirimlidir kdv dahil değildir fiyatlarımıza
KARALAMALARIMIZI

Ümraniye Ev Eşyası Depolama

Ümraniye Ev Eşyası Depolama

Ümraniye Ev Eşyası Depolama

Anadolu Yakası’nın en gözde ilçelerinden biri olan Ümraniye İstanbul’un da en kalabalık ilçelerinden biri olarak ön plana çıkıyor. 750 bin kişi dolaylarındaki nüfusu ile Ümraniye pek çok ilden daha büyük. İlçedeki nakliye hizmetleri Selimoğlu Nakliyat olarak tarafımızdan üstün kalite anlayışı ile sağlanırken bu hizmetlere Ümraniye ev eşyası depolama işi de eklenmiştir.

Depolarınız Güvenli Mi?

Şirketimiz Selimoğlu Nakliyat sektörde yılların deneyimine sahip, her zaman güncel eğitimler ile gelişimlerini de sürdüren personeli ile her türlü eşyayı depolama bilgisine sahiptir. Depolarımız da buna göre inşa edilmiş ve yalıtımları da buna uygun olarak yaptırılmıştır. Isıya ve soğuğa karşı dayanıklı; sese, suya ve her türlü sıvıya karşı izole edilmiş depolarımızda en hassas ev eşyaları dahi güvenle korunmaktadır.

Ümraniye’de Ev Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Eşyalar hepimizin hayatında özel anlam ifade eden şeylerdir. Biz de buna göre hareket etmekteyiz. Yalnızca eşya depolama için kullandığımız özel depolarımıza; müşterilerimizin kıymetli eşyaları uygun olarak konulmaktadır. Her türlü zararlı etkenden; nemden, rutubetten, ısıdan, küften, soğuktan, kokudan, partikülden ve sıvıdan arındırılmış halde bulunan depolarımız düzenli olarak sterilizasyon işleminden geçirilmektedir. Gerekli fiziki koşulların temin edildiği depolarımızda müşterilerimizin eşyaları oda sıcaklığında saklanmaktadır.

Büyük eşya, küçük eşya, pahalı eşya, ucuz eşya, elektronik eşya, cam eşya, fırın, buzdolabı… Çeşidi ve pahada ağırlığı da fark etmeksizin bir evde kullanılabilen bütün eşyalar depolarımızda saklanabilmektedir. Bunun için yeterli güvenlik tedbirleri ile temizlik de tarafımızdan mütemadiyen sağlanmaktadır. Vatandaşlarımızın eşyalarını alacağı zamana kadar emanetimiz olarak gördüğümüz eşyaların yeni eve transferi de tarafımızdan yine itina ile yapılmaktadır.

Ümraniye’de Eşya Deposu Ücreti Ne Kadar, Neye Göre Belirlenir?

Ümraniye’de verdiğimiz ev eşyası depolama hizmetinin ücreti; müşteriden müşteriye farklılık arz etmektedir. Zira depolanacak eşyaların kapladığı alan ile ne kadar süre ile depolarda kalacağı maliyetler noktasında önem teşkil etmektedir. Yapılacak hesaplamalar neticesinde kişi bazında fiyat çıkmaktadır. Bu nedenle ev eşyası depolama işlemi için tarafımıza iletişim kanallarımızdan ulaştığınızda evinize ve eşyalarınıza göre hesaplama yapılarak fiyat teklifi sunulacaktır.

14 Temmuz 2020
35 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Her yer nakliyat
Selimoğlu Tercih etiğiniz Teşekkürler
Selimoğlu Nakliyat a hoş geldiniz
Bize Yazın Sizler en kısa zaman döneriz
İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası evden eve Nakliyat