0532 741 35 11

Sosyal Medyada Biz}

Ünalan Evden Eve Nakliyat

Ünalan Evden Eve Nakliyat

Ünalan Evden Eve Nakliyat bölgesinde uygun fiyata garantili nakliyat, ofis taşıma, sigortalı nakliyat, Eşya Depolama hizmeti vermekteyiz. Bütün çalışmalarımızda önceliğimiz güven ve güvenliktir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet bir günlük değil, uzun yıllar sürecek dostluğumuzun göstergesi olacaktır.

Ünalan Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan firmamız bünyesinde sıfır model profesyonel araçlar barındırır. Personel ekibimiz eğitimli her biri kendi alanında uzman ustalardan oluşmaktadır. Nakliyesi yapılacak eşyalarınızın sökümünden, paketlenmesine her şey yapılmaktadır. Gideceğiniz yerde eşyalarınız tekrar özenle monte edilmektedir. Eşyalarınız kullanıma hazır ve sağlıklı bir şekilde tutanak ile teslim edilmektedir. Taşıma esnasında eşyalarınıza zarar gelmemesi için gerekli bütün tedbirleri almaktayız.

Ünalan nakliyat firmaları içerisinde en kaliteli ve güvenli taşımacılık yapa

n firmayız. Eşyalarınızı sanki mağazadan alıyormuş gibi ambalaj ve paketleme yapıyoruz. Mobilya ve Beyaz eşyalarınızın çizilmemesi için özel bir madde ile ambalajlamaktayız. Gerekli görürsek fazla riske girmeden daha fazla eleman nakliye işlemini sürdürüyoruz. İş esnasında oluşacak ek masraflar ve tedbirlerden biz sorumluyuz. Müşterilerimize ek maliyetler ve ücretler çıkarmayız. Ünalan evden eve nakliyat firmaları arayan vatandaşlarımıza gönül rahatlığı arayanlara tavsiyemiz Oflas Nakliyat ile tanışmadan karar vermeyin

17 Ekim 2017
Ünalan Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
24 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN