0532 741 35 11
tr
En İyi Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
tr

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama İstanbul’un Avrupa Yakası’nın iç kesimlerine doğru kurulu olan Beylikdüzü’nün Marmara Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. İlçenin güney kısmı neredeyse tamamen Marmara Denizi’ne kıyı konumdadır. Beylikdüzü’ne taşınacak ya da hali hazırda burada ikamet etmekte olup da farklı bir yere taşınacak olan vatandaşlar için ilçemizde nakliyat ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü ev eşyası depolama hizmeti tarafımızdan cüzi miktarlar karşılığında sağlanmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Neden Gerekli?

Ev taşıma işlemleri pek çok farklı sebepten gerçekleşebilmektedir. Tayin, evlenme, ev satın alma, ev satma, ev kiralama, ev değiştirme vb. gibi onlarca farklı sebep ev taşıma işlemlerinin konusudur. Bununla birlikte, her zaman bir evden çıkılır çıkılmaz farklı bir eve taşınabilmek de mümkün olmamaktadır. Bu durumun çeşitli sebepleri olabilir. Taşınılacak evin henüz tamamlanmamış olması, hali hazırda inşaatının devam ediyor olması, taşınılacak evde kiracı olması, taşınılacak evin tadilat gerektiriyor olması vb. gibi sebepleri bunlar arasında sayabiliriz. Bu tip durumlarda ev eşyası depolama hizmeti elzemdir.

Yukarıdaki sebeplere ek olarak, ileri bir tarihte evlenecek olan ancak eşyalarını önceden alarak evlilik zamanına kadar bekletmek isteyen kişiler için de depolama hizmeti olmazsa olmaz konumda yer almaktadır. Ev eşyası depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız güvenle koruma altına alınır ve tarafınızdan teslim alınacak tarihe kadar sağlıklı bir şekilde bekletilir. Bekleme süresi boyunca geçirilecek zamanda eşyaların yıpranmaması ve teslim edildiği hali ile kalabilmesi adına depolarımızın her türlü temizliği rutin aralıklarla yapılmaktadır.

Beylikdüzü’nde Ev Eşyası Depolama Bizim İşimiz!

Son teknoloji izolasyon yöntemleri ile yalıtımını yaptırdığımız depolarımızda müşterilerimizin eşyaları sıcaktan, soğuktan, kardan, yağmurdan, nemden, küften ve her türlü kokudan muhafaza edilmektedir. Depolarımızın sağlıklı hizmet verebilmek adına her daim temiz ve düzenli olmasına azami gayret göstermekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının hem maddi hem de manevi olarak değerli olduğu bilinciyle hareket eden firmamız; depolarımızın güvenliğine de maksimum önem göstermektedir. Bu kapsamda hem güvenlik personeli ve hem de güvenlik kameraları ile eşyaların emniyeti tam zamanlı olarak sağlanmaktadır. Beylikdüzü ev eşyası depolama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü’nde Ev Eşyası Depolama Bizim İşimiz!

1 Odalık Eşya Depolama300 TL Aylık Depolama Ücreti
1 + 1 Eşya Depolama350 TL Aylık Depolama Ücreti
2 + 1 Eşya Depolama500 TL Aylık Depolama Ücreti
3 + 1 Eşya Depolama700 TL Aylık Depolama Ücreti
4 + 1 Eşya Depolama1200 TL Aylık Depolama Ücreti
129 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

NAKLİYE
TÜRKİYEİNİN HER YERİN DE TAŞINIMA
Hoş geldiniz 👋
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şehir içi Nakliye Ev Taşıma Ev Taşıma Nakliye piyon taşıma İstanbul evden eve nakliyat Türkiye'nin her yerin.
Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat