0532 741 35 11
tr
tr

Üniversite Taşıma

Üniversite Taşıma İstanbul, üniversiteler açısından oldukça kıymetli bir konuma, yapıya sahiptir ve Türkiye’nin çok kıymetli birkaç üniversitesine de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, İstanbul birçok yeni üniversitenin kurulduğu

universite

universite

noktalar arasında da yer almaktadır.

İstanbul Üniversite Taşımacılığı

İstanbul’da üniversite taşımak için çok geniş bir ağa ihtiyaç olmaktadır. Çünkü; irili ufaklı birçok gerecin taşınmasını kapsayan bu süreçte sadece birkaç nakliyat aracı ile gerekli özeni gösterilerek tüm üniversiteyi taşımanız mümkün olmamaktadır.

Bu nedenle de geniş bir iletişim ve filo ağına sahip olan Selimoğlu  Nakliyat gibi firmaların üniversite taşımacılığı yapılacağı zaman tercih edilmesi daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Böylelikle birçok sorunun önüne geçilmiş olur.

Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Bölümü Nedir?
Buraya cevabı yaUluslararası Lojistik ve Taşımacılık Bölümü ticari ürünleri ve hizmetlerin; tedarikinden, paketlemesinden, sevkiyatından ve taşımacılığından sorumlu olacak ve bu alanda uzmanlaşacak öğrencilerin eğitildiği bölümdür. zınız
Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Bölümünün Amacı Nedir?
Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Bölümünün amacı lojistik ve taşımacılık alanında çalışacak uzman personel açığını kapatmak, öğrencilerine yöneticilik becerisi kazandırmak, lojistik ve taşımacılık sektörünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat