0532 741 35 11
tr
tr

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden Eve Nakliyat    Ev ya da iş  yerlerinin kimi Evden Eve Nakliyat Ücretleri zamanda taşınması gerekiyor. Bir yerden başka yere nakliyede gerekli olan çalışmanın yapılması ise oldukça sıkıntı ve son derece zahmetli bir süreci beraberinde getirir. Eşyaların toplanması, paketlenmesinin yanı sıra mobilyaların söküm ve sonrasında montaj işlemleri uzun vadeli ve yorucu bir dönemi yaşamanıza sebep olmaktadır. Bunların yanı sıra eşyaların sevkinde insan gücü ve araç temini de sıkıntı yaratabilmektedir. Özellikle taşınma ile ilgili bilgisi olmayan kişiler ile yapılan çalışma sonrasında eşyalarınızda zarar görebilir. Tüm bu yükü üstünüzden alan evden eve nakliyat firmamız konusunda uzman ekip ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kısa bir süre içinde ve kolaylıkla gerçekleştirilecek olan taşınma işlemlerinde eşyalarınız ise uzman personelimiz tarafından özen ile taşınarak herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilir.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Almanın AvantajlarıSelimoglu 2

Evden eve nakliyat firmamız tarafından alacağınız hizmet ile beraber kısa bir süre içinde yeni ikame adresinize taşınmanız mümkün olur. Tüm taşınma yükünüzü üstünüzden alan ekibimiz aynı zamanda özen ile eşyaların paketlenmesine yer vererek taşınma işlemi sırasında zarar görmelerine de engel olur.

Evden eve nakliye hizmetini sunan firmamızdan gerekli taşınma desteğini almanız durumunda uzman ve deneyimli personelimiz taşınmaya konu olan eşyanın her  birini özen ile ambalajlar. Mobilya sökümleri sonrasında da her bir mobilya parçası ambalajlanır. Eşyaların toplanması sonrasında kapalı kasa araçlarımıza sevk edilen eşyalarınız yeni yerleşim yerinize nakledilir. Yeni yerleşim yerinizde ise tüm mobilyaların montajlanması yapılırken paketlenen eşyalarınızda belirlenen yerlere yerleştirilir. Alınan evden eve nakliyat hizmeti sonrasında size sadece yeni adresinize alışmak kalır.

Evden Eve Nakliyede Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Nedir?

Evden eve nakliye hizmeti sunan firmamız taşınmaya konu olan ev ya da iş yeri eşyanızı özen ile paketleyerek gerekli sevk adresine aynı itina ile ulaştırır. Eşyanın paketlenmesi sonrasında kapalı kasa araçlara daha hızlı ve zarar görmeden taşınmasında ise asansörlü taşımacılık hizmeti sunulur. Binanın dışına kurulan özel sistem sayesinde eşyalar güven ile ve kısa sürede araçlara nakledilir. Yeni yerleşim yerine ulaşan eşyalar gene asansörlü taşımacılık hizmeti ile bulunulan kata kısa sürede ulaştırılır. Oldukça avantaj sağlayan bu hizmetin alınabilmesi için binanın buna uygun olması, binadan yapılan çalışmada aracın park edebileceği alanın bulunup trafiğin engellenmesi gibi detaylara yer verilir.

Evden Eve Nakliyede Hizmet Sözleşmesi Neden Önemli?Selimoglunakliye 1

Evden eve nakliye hizmetini almak için öncelikle firmamıza başvuruda bulunmanız gerekir. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerin yanı sıra talep ettiğiniz hizmetlerin tamamı hizmet sözleşmesinde yer alır. Alınacak olan hizmetlerin kayıtlı olduğu hizmet sözleşmesi aynı zamanda fiyatlandırma detaylarına da yer vererek hem alınacak hizmetler hem de bu hizmet bedeli ile ilgili her iki tarafında mutabık olmasını sağlar. Bunun yanı sıra hizmet sözleşmesinde nakliye işlemine başlanacak olan gün ve saatte belirtilir. Hizmetin alımında aksaklık ya da gecikme olması durumunda ise belli indirim oranlarından yararlanmanız mümkün olur. Herhangi bir sebebe bağlı olmaksızın ve bildirim yapılmaksızın yaşanan gecikmede ise sözleşmeyi tek taraflı feshetme hakkınız da bulunur. Tüm bu özellikleri ile hizmet sözleşmesini gerçekleştirmek büyük avantaj sunuyor.Blue Yellow Minimal Moving Services Company Instagram Post

Evden Eve Nakliyede Sigorta Hizmeti Kapsamı 

Evden eve nakliye hizmet sözleşmesi ile beraber eşyalarınız eski adresinizden yeni yerleşim yerinize ulaşıncaya kadar sigorta kapsamındadır. Böylelikle oluşabilecek olan kaza, hasar, zarar ya da kayıp durumlarına karşı eşyanızın bedeli de güvence altına alınmış olur.

Evden Eve Nakliye Firması Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Evden eve nakliye hizmeti alınarak taşına işleminizi kısa süre de ve zahmetsizce bir sevk gerçekleştirmenin avantajını elde edersiniz. Ev ya da iş yeri eşyanızın nakliyesi sırasında hizmeti sunan personelin konusunda uzman ve deneyim sahibi olmasına önem verilmesi gerekir. Nakliye hizmeti sunan firmamızın tüm personelinden profesyonel hizmeti almanın avantajına sahip olabilirsiniz. Ev nakliyat firması tercihinde hizmet sözleşmesinin yapılması, asansörlü taşımacılık hizmetinin sunulması, kapalı kasa araçlar ile sevkin gerçekleştirilecek olması da önemlidir. Tüm bu hizmetleri alabileceğiniz firmamız aynı zamanda taşınma işlemlerinizde ekstra olarak da talep ettiğiniz hizmeti sunmaktayız. Talebinize bağlı olarak alınacak olan hizmetler için firmamız ile irtibatta geçerek bildirmeniz durumunda hizmet sözleşmesinde de bu hizmet içeriklerine yer açılır. Sizde taşınma işlemlerinde uzman bir firmadan destek almak için hemen bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat hizmetini almak için öncelikle firmamıza başvuru yapmanız gerekir. Nakliye hizmeti veren firmamızı  ziyaret ederek, telefon ile de kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapılacak olan başvuru sonrasında ise firmamız tarafından taşınmaya konu olan eşyanın bulunduğu bina exper personelimiz tarafından ziyaret edilir. Ücretsiz olarak sunulan exper hizmetimiz ile sunulacak olan hizmetler ve talep ettiğiniz hizmetler belirlenerek taşınma bedeli belirlenir. Belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesinde belirtilen gün ve saatte sunulur

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap