0532 741 35 11
tr
tr

Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Balıkesir Evden Eve Nakliyat  Balıkesir evden eve nakliyat konusunda güvenebileceğiniz firmamız uzun süreden beri nakliyat konusuna hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir. Kurumsal niteliğiyle ön plana çıkan firmamız eşyalarınızı kolay ve güvenilir bir şekilde adresinizden alıp yeni evinize kadar sorunsuz bir şekilde taşıtmak için doğru adrestir. Firmamız şehirlerarası nakliyat öncesi eşyalarınızı özenle paketleyip, uzun süreli yolculuklarda bile güvenli bir sonuç vaat etmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olan firmamız bu alanda tercih etmeniz gereken en doğru isim olacaktır. Firmamız gerek işindeki tecrübesi gerekse kadrosundaki deneyimli personelleriyle bu alanda beklediğiniz sonucu alabilmenize neden olur. Nakliye taleplerinize uygun sonuçlar tasarlayan firmamız Balıkesir’den hareketli olmak üzere ülkenin 80 farklı iline nakliye hizmeti vermektedir. Bu bakımdan Balıkesir şehirlerarası nakliyat konusunu daha kolay hale getirmek isteyenlerin tercihi halindedir.

Güvenilir Taşımacılık

Eşyaların yeni adreslerine daha güvenilir şekilde ulaşması adına paketleme hizmetini tercih etmeniz iyi olacaktır. Bu ambalaj tekniği daha sağlam bir şekilde eşyaların bulundukları kattan indirilmesine yardımcı olurken, yol boyunca sarsıntılara karşı iyi bir önlem olacaktır. Bu alanda tam olarak eşyalarınıza uygun olacak şekilde bir paketlemenin yapılmasına özen gösterilir. Eğer eşyalarınız kırılacak türden eşyalar grubunda bulunuyorsa, bu riski ortadan kaldırabilecek düzeyde paketlenmesi sağlanır. Yine aynı şekilde mobilya, beyaz eşya, teknolojik ürün ve kıyafetler kendi türünün gerektirdiği üzere soruna yol açmayacak şekilde paketlenir. Uzman ekibimiz bu sayede evden eve nakliyat Balıkesir hizmetinin çok daha güvenilir bir hale getirilmesini amaç edinmektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Balıkesir evden eve nakliyat konusunda uygun çözümler yaratan firmamız, sigortalı taşımacılık hizmetiyle sürecin güvenilir şekilde ilerlemesine neden olur. Şehir içi taşımacılık türünde ise, sigorta yaptırma kararı tamamen müşterilerimize bırakılmış durumdadır. Kişiler dilerse sigortadan yararlanarak eşyalarını şehir içi olarak daha güvende taşıtabilir.

İletişim

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunmayı amaç haline getiren firmamız her geçen gün hizmet sayısını zenginleştirmeye devam etmektedir. Bu bağlamda parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat ve diğer türden nakliye ihtiyaçlarınız için tarafımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurumsal web sitemiz üzerinden hizmetlerimizi detaylı olarak inceleyebilir, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap