0532 741 35 11
tr
tr

Müze Taşıma Antika Taşımacılık 

Müze Taşıma Antika Taşımacılık  son derece zor ve problemli bir iştir. Ancak alanında donanımlı ve bu işte profesyonel bir şirketle bu işin üstesinden gelebilirsiniz. Müze taşıma sancılı bir süreç olduğu için iyice düşünülüp, doğru kararlar verildikten sonra taşıma işlemine başlanmalıdır. Bundan dolayı da tecrübeli bir şirketle çalışmak oluşabilecek problemleri minimuma indirir ya da ortadan kaldırır. Şirketimiz de müze taşıma da son derece tecrübeli ve işinde profesyoneldir. Ayrıca şirketimiz müze taşımacılığında uyulması gerek ve yapılan işlemlerin standardının da bilincindedir.

Antika Esya Tasimacilik

Müze Taşımada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Müze taşıma, diğer taşıma işlerinden çok daha fazla dikkat ve plan gerektirmektedir. Taşınacak parçaların önemli ve kıymetli eşyaların olduğunu düşününce taşıma şirketinin son derece profesyonel olması gerekmektedir. Şirketimizde yapılacak işin bilincinde olan ve tecrübe sahibi çalışma arkadaşlarına sahiptir. Öncelikle taşınacak müzenin taşıma planı yapılır. Plansız bu işe girişmek kötü bir işleyiş doğurur. Plan yapıldıktan sonra müzedeki parçalar incelenir ve parçalara uygun paketleme türü seçilir. Normal bir taşıma olmadığı basitçe paketlenip taşınacak parçalar değiller. Her parçanın paketlenmesi de farklılık gösteriyor. Uygun paketlenme yapıldıktan sonra uygun yükleme ve uygun güzergâh seçilir. Yapılan iş son derece hassas olduğu için atılan her adımı düşünerek atmak gerekiyor. Araca yüklenmesi de dikkatli ve titizce yapılır. Şirketimiz yapılacak tüm bu işlemlerin ciddiyetinin farkında olan ve buna uygun davranan tecrübeli çalışma arkadaşlarına sahiptir.

Sigortalı TaşımacılıkMUZE TASIMA

Bu denli önemli bir işi yaparken tedbirli davranmak gerekir. Müzenin, taşıma yapacak şirkete parçalarına sigortalatması gerekir. Çünkü taşınan parçalar son derece önemli parçalardır. Şirketimiz de müze taşıma işini sigortalı olarak hizmet vermektedir. Şirketimiz alanında tecrübeye ve profesyonelliği sahip olmasından dolayı, taşıma esnasında oluşabilecek her türlü aksaklığa ve probleme karşı profesyonelce tedbirler almaktadır. Ancak yaptığı işin arkasında durması ve mağduriyet yaratmamak için sigortalı olarak hizmet vermektedir. Şirketimiz yaptığı işin ciddiyetinin farkındadır ve buna göre davranmaktadır. Güvenilirliğini asla elden düşürmek istemeyen politikamızla güvenilir bir taşıma sunmaktayız. Sizde güvenilir bir taşıma istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

konsolosluk taşımacılık Çanta Taşıma

konsluk tasima
Konsolosluk Taşımacılığı : Konsolosluk Taşımacılık Bizim İşimiz : Ülkemizin en önemli taşımacılık hizmetlerinde biri olan konsolosluk taşımacılığı hizmeti 1956 yılından beri Selimoğlu nakliyat güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde büyük başarılara imza atan selimoğlu nakliyat sadece Türkiye değil tüm ülkeler tarafından takip edilen kurumsal bir nakliye şirketidir. Bu yüzden konsolosluk gibi önemli yerlerin taşınması konusunda firmamız en büyük rol oynayan nakliyat şirketidir.
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap