0532 741 35 11
tr
tr

Şehir içi Şehirlerarası Parça Eşya Depo Depolama

Şehir içi Şehirlerarası Parça Eşya Depo Depolama Sunulan hizmetlerde artan kalite müşteri memnuniyeti

Evden Eve Nakliyat

sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmetlerimiz ile sorunsuz, çözüm odaklı, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. Bu alanda Selimoğlu nakliyat olarak profesyonel taşıma ekibi ile sorunsuz hizmetler vermekte ve taşınma işini sizin için kahve içme pratikliğine indirmekteyiz. Yaşamınız içerisinde ev ya da iş yerinizi farklı adreslere taşıyarak, farklı bir adreste yeniden başlamak zorunda kalabilirsiniz. Beğenerek ve büyük meblağlar ödeyerek satın aldığınız eşyalarınızın taşınma süreci içerisinde yıpranmasını önlemek amacı ambalajlama, araçlara yükleme, nakliye, yeni adrese yerleştirme aşamalarında büyük titizlik ve profesyonellik ile çalışmalar sürdürülmektedir. Firmamız çalışmalarını ön hazırlıklar yaparak başlatmakta, neyin nasıl paketlenmesi gerektiğini ve nasıl taşınacağı hakkında bu hazırlıklar baz alınarak sorunsuzluk sağlanmaktadır.

Hizmet talebinde bulunduğunuzda ekiplerimiz ön hazırlıklar için taşınacak alanlarda gerekli bilgileri alırlar. Bu aşama sonrasında paketleme malzemeleri, eşyalar için gerekli taşıma aracı ve taşıma ekibi içerisinde bulundurulması gereken personel belirlenir. Bu şekilde evden eve nakliyat çalışmaları başlatılmış olur. 2+1, 3+1 evlerin tamamını alacak şekillerde geniş iç hacimlere sahip araçlar bulunmaktadır. Bu da daha ekonomik ve hızlı taşımacılık hizmetleri oluşturacaktır. Mobilyalar demonte olarak ambalajlanmaktadır. Eski dönemlerde kullanılan sağlıksız battaniyelere sarılarak eşya taşıma dönemini kapatan firmamız, hava kabarcıkları bulunan ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı büyük bir titizlik ile paketlemektedir. Kırılacak eşyalar için özel paketleme malzemeleri kullanılmakta ve oluşabilecek herhangi bir sarsıntı durumunda eşyalarınızda çiziklerin oluşmasına dahi fırsat verilmektedir.

Ev taşımacılıklarında  beyaz eşyalar, mobilyalar ne kadar önemli ise ofis taşıma hizmetlerinde elektronik aletler ve ofis eşyalarının taşınması da o kadar önemlidir. Bu nedenle sigortalı taşımacılık hizmetleri verilmekte, nakliye süreci tamamen firma güvencesi içerisinde tamamlanmaktadır. Bilgisayar, server, fax, fotokopi makineleri gibi eşyaların taşınmasında kolileme yapılır ve özel köpük malzemeler kullanarak elektronik eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Tüm eşyalarınızın paketleme işlemleri büyük bir titizlik içerisinde tamamlanmakta ve eşyaların araçlara yüklenmesinde gerekli durumlarda asansörlü araçlardan yardım alınmaktadır. Bu da dar ve biçimsiz merdivenlerin taşınma esnasında zorluk oluşturmasını önleyecektir.

Bazı eşyaların taşınmasında ise özel bir tecrübe gereklidir. Bu nedenle eşyalarınızın zarar görmeden yeni adreslerine taşınabilmesi için sorunsuz ve kurumsal hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu alanda piyano taşıma gibi özel kategorilerde profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Piyano müzikseverler için çok önemli bir müzik aleti olmakta, büyüklüğü nedeni ile taşınma esnasında çeşitli tehlikelere maruz kalabilmektedir. Müzik aleti üzerinde oluşabilecek çizikler bile can sıkıntısı oluşturabilir ve değerinin düşmesine, estetiğinin bozulmasına neden olabilir. Bu tür riskleri göze almak yerine kurumsal taşımacılık hizmetleri veren firmamıza güvenerek bu tarz eşyalarınızın yeni adreslerine çok daha güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliye alanında firmamız hizmetleri bünyesinde farklı çözümler bulabilmek mümkündür. Bunlar arasında şehirlerarası depolama seçenekleri de bulunuyor. Bazı durumlarda taşınma tarihini beklemeden eşyalarınızı bulunduğu adresten boşaltmanız gerekebilir. Bu durumlarda taşınma tarihine kadar eşyalarınızın muhafazasını yapan firmamız bu alanda kullandığı havadar ve hijyenik depolarında eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir. Bu şekilde eşyalarınızın istediğiniz zamana kadar bu alanlarda muhafazası söz konusudur. Güvenlik kameraları ile çevrelenmiş bu alanlarda eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde bekletilmesi sağlanacaktır. İstediğiniz tarihe kadar eşyalarınız depolarımızda bekleyebilir. Ve belirttiğiniz tarih içerisinde taşınma yeni adrese anında gerçekleştirilebilir. Nakliye hizmetlerinin yanında sağlanan depolama hizmetleri ile de firmamız müşterilerine tam destek sunmakta ve tüm ihtiyaçların karşılandığı tek adres olarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına ideal çözümler oluşturmaktadır.

Firmamız sunduğu tüm taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınızın maddi ve manevi değerlerini göz önüne alarak titiz çalışmalar yürütmektedir. Özellikle müze taşıma hizmetleri gibi manevi anlamda çok daha değerli olan eşyalar için yüksek güvenlik önlemleri alınmakta ve bu şekilde çok daha sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. Bu kategori içerisinde ambalaj malzemeleri çok daha korunaklı olarak seçilmekte ve taşıma ekibi taşıdığı değerin farkında olarak çalışmalarını dikkatli, güvenli olarak sürdürmektedir. Müze taşımacılıklarında ön hazırlıklar yapılırken sigortalı taşımacılık seçenekleri ön plana çıkıyor. Ve tüm eşyalara sunulan güvence ile bu değerli eşyaların yeni adreslerine ulaştırılması çok daha huzurlu ve pratik bir şekilde sağlanmaktadır.

Eşyaların bazılarının maddi değeri çok yüksek olabilir. Bazılarının ise manevi değerinin herhangi bir maddi karşılığı olamayacak kadar büyük anlamlar ifade edebilir. Bu nedenle antika taşıma hizmetlerinde nasıl bir değer taşındığının farkında olarak firmamız çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle bu tarz eşyaların ambalajlama aşamalarına büyük önem verilmektedir. Çünkü nakliye esnasında oluşabilecek en küçük sarsıntılar yaşanan olumsuzluklar eşyaların çizilmesine neden olabilir. Antika eşyalarınızın çizilmesi de büyük sorunlar oluşturacaktır. Estetik ve değer açısından sorunlar oluşabilir, bu nedenle eşyaların büyük bir titizlik ile taşınması çok önemlidir. Profesyonel taşıma ekibimiz ile uzun yılların verdiği tecrübeyi kullanarak sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Ev, ofis, iş yeri, müze, hastane, tekstil işletmelerinin taşınmasında özel hizmetler sunulmakta ve asansörlü araçlar, sigortalı taşımacılık hizmetleri ile şehirlerarası nakliyat çalışmaları sorunsuz olarak tamamlanmaktadır. Tüm eşyalarınızın yeni adreslerine alındığı gibi teslim edilmesi amacı ile çalışmalar yürütülmekte ve demonte olarak paketlenen tüm eşyalarınız yeni adreslerine monte edilerek teslim edilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz için tüm bu işlemlerin tamamlanması oldukça hızlı, sorunsuz ve güvenilir şekilde olmakta, bu nedenle taşınma işinizin sizi yorması asla söz konusu olmayacaktır. Yeni adresinizde, yeni işinizde düzeniniz bozulmadan kaldığınız yerden hayatınıza devam etmeniz sağlanacaktır. Eşyalarınızda herhangi bir hasar oluşmasına fırsat verilmeyecek ve sunulan güvenceler ile tüm eşyalarınız alındığı şekli ile yeni adreslerine teslim edilecektir.

Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat