0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Eyüpsultan Ev Eşyası Depolama

Eyüpsultan Ev Eşyası Depolama

Eyüpsultan Ev Eşyası Depolama

Eyüpsultan Ev Eşyası Depolama Eyüpsultan İstanbul’un en bilinen ilçelerinin başında gelmektedir. Turistik amaçlı şehri ziyaret edenler dahi mutlaka ilçedeki tarihi mekanları ziyaret etmek isterler. Bu durum ilçedeki insan yoğunluğunu hat safhaya çıkarmaktadır. İlçedeki tüm gelişimi, yerleşimi ve kentsel dönüşümü an be an takip eden firmamız Selimoğlu Nakliyat nakliye hizmetini bu bilgi birikimi ve tecrübe ile vermektedir. Bunlara ek olarak Eyüpsultan ev eşyası depolama hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Haliç’ten Karadeniz Kıyılarına Kadar Ev Eşyası DepolamaBlue Yellow Minimal Moving Services Company Instagram Post

Eyüpsultan ilçesi fiziki özellikleri bakımından İstanbul’un en ilginç ilçelerinden biri konumundadır. İlçenin fiziki yapısını “ilginç” olarak tanımlamamızdaki sebep; ilçe sınırlarının neredeyse Haliç’ten başlaması ve Karadeniz kıyılarına kadar devam etmesindendir. O-2 Karayolu’nun üst kısımlarında yerleşim son derece seyrekleşse de yine son yıllarda bu bölgede de bazı yapılaşma ve imar çalışmaları yürütülmektedir.

Eyüpsultan’deki gelişmeleri her daim titizlikle takip eden firmamız ilçedeki hizmetlerini de aynı titizlikle vermektedir. İşimizi aşkla yaptığımız için ve yaptığımız işe büyük saygı duymamızdan kaynaklı olarak müşterilerimizin eşyalarını adeta kendi eşyalarımız gibi görerek taşımakta ve depolama işlemlerini sürdürmekteyiz. Eyüpsultan’ın ister Haliç kıyılarında olsun, isterse kuzey kesimlerinde olsun; bütün semtleri ve mahalleleri için eşya kolileme, paketleme, ön hazırlık, yükleme, nakliye ve depolama işlemlerini itina ile gerçekleştiriyoruz.

Eyüpsultan’da Ev Eşyası Depolama Var Mı?

Firmamız Eyüpsultan’da ev eşya depolama hizmeti de dahil olmak üzere; nakliye işlemlerinin ön hazırlıklarından başlayarak bütün alanlarında hizmet vermektedir. Eyüpsultan’a taşınacak yahut Eyüpsultan’dan farklı bir ilçeye/ semte ya da ile taşınacak kişiler tarafımızla iletişime geçebilirler. Taşınma işlemi çeşitli sebeplerden dolayı biraz zaman alacaksa ve bu zaman içerisinde eşyaların güvenle beklemesi gerekiyorsa doğru adrestesiniz.

Her daim temizliği ve güvenliği sağlanan depolarımız, eşyaların bize teslim edildiği haliyle korunmasına imkan tanıyacak şartlarda tutulmaktadır. Nem, küf, sıcak, soğuk, rutubet vb. gibi zararlı faktörlerden arındırılmış; eşyaların hiçbir şekilde zarar görmesine mahal vermeyecek eşya depolarımız mevcuttur. Emanetimiz olarak depoladığımız eşyalarınız istediğiniz kadar depolarımızda kalabilir ve talep ettiğinizde eşyalar belirttiğiniz adrese tarafımızdan teslim edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap