0532 741 35 11
tr
tr

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları

 • Kaliteli Ev Tasimacılık için istanbul dan her gun istanbul Diyarbakır İstanbul dan adana mersin ,fiyat listemiz için nakliyeciler tasaımadan daha once nakliye den alına ev nakliyesin olana ileden ile hizmet
 • Ev tasımacılık için den sadece  olana  neler vardır
 • ev nakliyeŞehirlerarası Nakliyatla Eşyalarınız Güvenle TaşınsınYük ve eşyaların bulunduğu yerden başka bir adrese taşınması işlemine nakliyat yada taşımacılık ismi verilmektedir. Türkiye genelinde tüm il ve ilçelere hizmet veren nakliyat sektörü, eşyaların güvenle taşınmasını sağlar.
  Başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere yurdun yer yerinde hizmet veren nakliyat firmaları ile eşyalar hasar görmeden güvenli şekilde istenilen adrese taşınmaktadır. Bunun için nakliyat firması ile iletişime geçilmesi yeterli olmaktadır.
  81 İlde Güvenli Taşımacılık
  Şehirlerarası taşıma işi uzmanlık gerektirdiğinden, eşyaların taşınması profesyonel ekipler tarafından yapılmalı ve sektörde deneyimli firmadan hizmet alınmalıdır. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren nakliye firmaları sadece şehirler arasında değil aynı zaman da ilçelerde de hizmet vermektedir.
  Büyük şehirlerden başlayarak verilen hizmet illere ve ilçelere kadar uzanmaktadır. Örneğin; İstanbul’dan taşınacak bir kişi gideceği ile yada ilçeye nakliye hizmeti alabileceği gibi İstanbul içinde de hizmet alabilmektedir. Şehir dışına verilen hizmetler arasında İstanbul’un bir semtinden başka bir semtine taşınma hizmeti verilmektedir.
  Evden Eve Taşımacılıkta Sektörün Deneyimli Firmaları
  Eşyaların taşınmasında ilk akla gelen nakliye sektörüdür. Halen yaşadıkları evi değiştirmek isteyenler yada başka bir yere taşınmak durumunda olanlar karar vermelerinin ardından eşyalarının hasar görmeden güvende taşınmasını isterler. Taşınma hizmeti arayan kişilere bir telefon kadar yakın olan sektörün deneyimli evden eve nakliyat firmaları problemi ortadan kaldırarak eşyaları güvenle istenilen yere taşımaktadır.
  Taşınma işleminin başlamasıyla şehirlerarası evden eve nakliyat yapacak kişilerin firma ile iletişime geçmesi yeterlidir. Yılların deneyimli firması uzman ekibini gönderip eşyaların bulunduğu evde keşif yapar. Evin ve eşyanın durumunu kontrol edip en uygun fiyat teklifini sunarak taşıma yaptıracak kişiyi yüksek maliyete karşı koruma altına alır. Firma ekibi burada yaptığı keşif ile eşyanın çokluğuna göre araç ayarlar. Eşyanın az olması durumunda kamyonet tahsis edilirken, eşyanın fazlalığına göre kamyon veya tır (çekici) tahsis edilerek az eşya için küçük araç gönderilerek maliyet düşürülür. Diğer yandan evin yükseklik durumuna göre vinç gönderilir. Yüksek katlı evlerde eşyaların kolay ve hasarsız taşınabilmesi için dış cephe vinçleri tahsis edilir.
  Ev sahibinin firma ile anlaşmasının ardından ekipler hızlıca işe koyulur. Ev sahibinin kontrolünde eşyalar güvenli bir şekilde sökülerek paketlenerek olası hasar ve kırılmalara karşı önlem alınır. Paketlenen eşyalar dış cephe vinçleri ile evden alınarak nakliye aracına yüklenir. Şehirlerarası nakliyat firmaları işlerini büyük bir titizlikle yaparak çevreye rahatsızlık vermez. Taşınırken ev sahibinden rahatsız olmayan komşuları memnun ayrılarak, ev sahibini yolcu ederler.
  Nakliye Sektöründe Güvenilir Firmalar

  Her zaman işlerini hızlı ve güvenli yapan nakliyat firmaları, eşyaları verilen adrese güvenli bir şekilde iletir. Evin yüksek katlı olması durumunda dış cephe vinçlerini kullanan firmalar eşyaları hasarsız şekilde eve yerleştirerek teslim eder.
  Sektörde sağladığı güven ve deneyim ile hizmete devam eden firm
Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat