0532 741 35 11
tr
tr

Antika Eşya Taşıma

Antika Eşya Taşıma Antika eşya taşıma işi taşımacılığın en zor olduğu durumdur. Maddi ve manevi değerinin yüksek olduğu eşyaların taşınması son derece problemlidir. Antika eşya taşıma, diğer taşıma işlerinden çok daha fazla tecrübe, dikkat ve profesyonellik istemektedir. Firmamız bu alanda son derece tecrübe sahibi bir firmadır. Firmamız antika eşyalarınızın kıymetini ve değerini bilen son derece tecrübeli ve işinde uzman kişilerle çalışmaktadır.

Antika Eşya Taşımasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Antika eşya taşıma, işi birçok hususta özen gösterilmesi gereken bir işlemdir. Öncelikle taşıma yapacak firmanın, antika eşya taşıma konusunda yetkin, etkin ve yeterli donanıma sahip olması gerekmektedir. Firmamız da bu alanda yeterli donanıma sahip, alanında başarılı bir firmadır. Antika eşyalar, diğer eşyalar gibi basitçe paketlenip, araca yüklenip taşınması yapılamaz. Antika eşyaların paketlenmesinde, araca yüklenmesinde ve muhafaza edilmesinde eğitim almış profesyonel kişiler bulunmalıdır. Çünkü antika eşyaların dikkat etmeniz gereken çok daha fazla hususları vardır. Firmamızda bunların bilincinde işinin eğitimini almış, işinde profesyonel çalışma arkadaşlarına sahiptir. Antika eşyalar özenle, dikkatlice ve olması gerektiği gibi paketlendikten sonra yükleme işlemi yapılır. Taşıma işlemini yapacak araçta, normal taşıma işlerinde kullanılan araçlar gibi değildir. Antika eşya taşımak için özeldirler. Eşyalar araca yüklendikten sonra sabitlenirler. En az hareket edebilecek konuma getirilmesi gerekir. Antika eşyayı taşımanın sorumluluğu, diğer taşıma işlerin sorumluluğundan çok daha fazladır. Sonuçta çok kıymetli ve eşi benzeri olmayan eşyalar taşınmaktadır. Firmamızda bu durumların bilincinde ve bu durumlara uygun hizmet vermektedir.

Sigortalı Taşımacılık

Taşıma işlemini gerçekleştireceğiniz firma ile sigorta yapmanız son derece önemli. Bu denli önemli eşyaların taşınacağı bir işte kesinlikle sigorta yapılmalı. Şirketimizde sigortalı hizmet veren bir şirket durumundadır. Şirketimiz aldığı tedbirlerle ve önlemlerle oluşabilecek her türlü problemin önüne geçmeyi hedeflemektedir. Ancak her türlü olasılığı hesaba katarak ve müşterilerimize güven sağlamak ayrıca yaptığı işin arkasında durduğunu göstermek için sigortalı hizmet vermektedir. Şirketimiz tecrübesiyle güvenilir bir taşıma hizmeti sunmakta. Sizde antika eşyalarınızı güvenli ve profesyonelce taşınmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat