0532 741 35 11
tr
tr

Büyükçekmece Ev Eşya Depolama

Büyükçekmece Ev Eşya Depolama

Büyükçekmece Ev Eşyası Depolama Büyükçekmece ilçesi Marmara Denizi’yle Büyükçekmece Gölü’nün birleştiği bölgede gelişmiştir. Nüfusu her geçen gün artmaktadır. Kanal İstanbul projesiyle nüfus sirkülasyonunun katlanarak artması beklenmektedir. Büyükçekmece’de ev nakliyatı ve bağlı diğer hizmetleri tarafımızdan profesyonel şekilde verilmektedir. Büyükçekmece ev eşyası depolama geniş nakliye ve depo imkanlarımız ile sağlanmaktadır.

Büyükçekmece’nin Her Yerine Hizmet Vermekteyiz!

Ev eşyası depolama hizmetine ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için Büyükçekmece ilçesinin her semtinde ve mahallesinde hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece’nin gelişimini mahalle mahalle takip eden firmamız, ilçeye özel çözümler geliştirmektedir. İlçedeki nüfusun ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda depolarının gelişimini sürdürmekte ve buna göre konumlandırmaktadır.

Büyükçekmece ilçesine gelecek yahut bu ilçeden İstanbul’un farklı semtlerine taşınacak kişiler ev eşyası depolama hizmetimizden faydalanabilirler. Türkiye’nin farklı illerinden gelecek ya da farklı illere taşınacak kişiler için de depolarımızda hizmet verilmektedir. Teslim alınacak, oturulacak evin hazırlık sürecinde eşyalarınız depolarımızda güvenle bekleyebilir.

Temizliğini azami özen gösterilen depolarımızda herhangi bir dış etkiden uzak olan eşyalar kokuya, ısıya, soğuğa, küfe, neme vb. zararlı faktörlere maruz kalmamaktadır. Depolarımızın yalıtımı teknolojinin bu alanda geldiği son nokta olan sprey polyürea malzemeleri ile yapılmıştır. Bu sayede maksimum verim alınmıştır. Büyükçekmece’de ev eşyası deposu arayanlar için ideal şartlarda hizmet fiyat ve kaliteyi optimum noktada buluşturan firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından sunulmaktadır.

Büyükçekmece’de Ev Eşyası Depolama Fiyatı Ne Kadar?

Büyükçekmece Ev Eşya Depolama

Bahçelievler Ev Eşyası Depolama

Büyükçekmece ilçesinde ev eşyası depolama hizmeti alacak müşterilerin en sık yönelttiği soruların başında da ev eşyası depolama ücretinin ne kadar olduğu… Bu noktada çeşitli fiyatlar vermek mümkün olsa da net fiyat her daim müşteri özelinde çıkacaktır. Her zaman “söz senettir” düsturu ile hizmet veren firmamız bu nedenle depolanacak eşyalar hakkında bilgi sahibi olmadan bir fiyat vermeyi uygun bulmamaktadır.

Depolanacak eşyaların mahiyeti, miktarı, ne kadar süreyle depolanacağı, eşyaların nereden alınacağı ve nereye teslim edileceği eşya depolama fiyatını doğrudan etkileyen faktörler arasında bulunmaktadır. Şirketimiz Selimoğlu Nakliyat’a iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşarak; depolanacak eşyalar hakkında bilgi verebilir ve size özel uygun fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

1 Odalık Eşya Depolama

300 TL Aylık Depolama Ücreti

1 + 1 Eşya Depolama

350 TL Aylık Depolama Ücreti

2 + 1 Eşya Depolama

500 TL Aylık Depolama Ücreti

3 + 1 Eşya Depolama

700 TL Aylık Depolama Ücreti

4 + 1 Eşya Depolama

1200 TL Aylık Depolama Ücreti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat