0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Her taşımacılık sonrası araçlarımız temizleriz. Böylece eşyalarınız herhangi bir mikroba maruz kalmadan yeni yerlerine taşınır. Büyükçekmece üzerinde artık profesyonel bir firma ile çalışmanın zamanının geldiğini düşüyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.

Büyükçekmece evden eve nakliyat alanında sahip olduğumuz üstün yeteneklerimiz ve teknolojik donanımımız sayesinde aradığınız profesyonelliği en iyi şekilde sunarız. Taşınma sırasında eşyalarınız hasar almadan yeni yerlerine kolayca ulaştırılır.

Yılların Deneyimi İle Karşınızdayız

Selimoğlu evden eve nakliye uygulamalarımız hız kesmeden devam ediyor. Büyükçekmece nakliyat taşımacılık konusunda en doğru desteği ulaştırıyoruz. Firmamızda yer alan personelimiz taşımacılık konusunda eğitimli kadrosu ile destek vermektedir. İstanbul’un her noktasında profesyonel taşımacılık uygulamalarını kesintisiz şekilde sunarız. İstanbul’dan şehirlerarası ev taşıma istekleriniz doğrultusunda farklı taşıma uygulamalarından da yararlanırız. Evden eve nakliye hizmeti veren firmamızı arayarak gerekli desteği kolayca alabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık gerçekleştiren firmamız bu alandaki uzmanlığı ile ön plana çıkıyor. Taşımacılık uygulamalarında müşterilerimize her durumda en kaliteli hizmeti, en iyi şekilde sunabiliyoruz. Kaliteli taşımacılık anlayışımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. İstanbul ve ilçelerinde hizmet veren firmamız nakliye işlemleri için günün her saati içerisinde faaliyet göstermektedir. Sahip olduğumuz kalite anlayışı ile kurumsal faaliyetlerimiz ile sorunsuz şekilde uygulamalarımızı sürdürüyoruz.

Sizde Büyükçekmece evden eve taşıma konusunda detaylı bilgi almak isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz. İletişim numaralarımızı arayarak ekibimize ulaşabilirsiniz. Aradığınız tüm sorulara buradan kolayca yanıt bulabileceksiniz. Hizmetlerimize detaylı olarak erişmek için hemen bizden destek alabilirsiniz. Hedeflerine ulaşma yolunda kendisini geliştirmeye devam eden firmamız hizmetlerini her geçen gün daha da kaliteli yapmaya devam ediyor. Taşımacılık alanında her zaman müşterilerine daima şeffaf bir hizmet veren firmamızı hakkında tüm detaylar sitemizde yer almaktadır.

Büyükçekmece Nakliyat

Büyükçekmece nakliyat firmamız, İstanbul ve ilçelerinde evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Uygun fiyat ve kurumsal alt yapı artılarından yararlanabilirsiniz.

Montaj Ve Demonte İşlemleri

Selimoğlu Nakliyat bünyesinde gerçekleşen işlemlerde, taşınacak olan malzemelerin özelliklerine göre çözüm süreci devam ettirilmektedir. Örneğin mobilya malzemelerinin birçok gözü ve eklem yeri olabilir. Bu nedenle kapıdan sığmadığı için sökülerek daha kolay geçişi sağlanacaktır. Ekibimiz, gereken alet takımı ile gelerek mobilya gibi sökülebilen malzemeleri parçalara ayırmakta, araca bu şekilde yerleştirmektedir. Bu işlem yapılırken özel bir paketleme de yapılmaktadır. Gideceği yere ulaşınca da yeniden birleştirme işlemi yapılır. Önce sökülme durumu araç içinde çok yer kaplamasını da engellediği için kritik bir konudur. Ekibimiz sökme ve takma işlemlerinde tecrübeli ve takım çalışması içindedir.

Banka Nakliyat Hizmeti

Büyükçekmece banka nakliyat hizmeti veren firmamızda ofis iş yeri taşımacılığı da yapılmaktadır.  Bankaların temel malzemelerinin taşınması halinde gereken ekipmanlarla destek sağlanır. Araç içerisinde taşınan malzemeler sigortalanmaktadır. Banka para taşıması güvenlikli araçlarla yapıldığı için ayrı bir donanımı olan zırhlı araçlar kullanılır. Ancak mobilya ve banko gibi malzemelerin nakledilmesi için firmamıza başvuru yapılabilir.

 İş Yeri Eşya Depolama

İş yerlerindeki malzemeler bir nedenle bir alanda bekletilecekse, iş yeri eşya depolama hizmetleri alabilirsiniz. İş yerlerinde yer açılması gerektiği zaman belli bir bölümü ekonomik şekilde bir alanda depolamak gerektiğinde en iyi çözümlerden biri eşya depo kiralama hizmetidir. Selimoğlu Nakliyat bünyesindeki depo alanları özenli korunan alanlardır.

Depolama alanlarında bekleyecek olan malzemeler, paketlerle korunmaktadır. Ayrıca her müşteriye ait alanlar başka kişilerin müdahale edemeyeceği şekilde ayarlanmaktadır. Güneş ışınları, hırsızlık, sel gibi durumlara karşı önlem alınmaktadır. Ancak hırsızlık gibi durumlara karşı sigorta da yapılmaktadır.

Depolama işlemlerinde bir alanı kiraladığınız zaman ne kadar süre boyunca kiralanacaksa buna göre bir ücretlendirme yapılmaktadır. Ayrıca depolama alanındaki büyüklük metre kare olarak hesaplanmaktadır. Daha net fiyat almak için firmamıza soru iletebilirsiniz.  Firmamız, birçok alanda kapsamlı hizmet veren kurumsal yapıdadır. Güvenle hizmet alabilir ve memnun kalabilirsiniz. Nakliyatta devamlı yenilenmekte ve ilerlemeyi amaçlamaktayız.

528 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN