0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Fatih Evden Eve Depolama

Fatih Evden Eve Depolama

Fatih Ev Depolama “Eski İstanbul” olarak da bilinen Tarihi Yarımada İstanbul’daki en eski yerleşim yeri olarak biliniyor. Günümüzde Fatih İlçesi sınırlarında bulunan Tarihi Yarımada’nın hemen her köşesinde tarihi eserler bulunduğundan taşımacılık hizmetleri de son derece dikkatli verilmek durumunda. Bu bilinçle hareket eden firmamız Selimoğlu Nakliyat Fatih’te nakliye hizmeti verdiği gibi depolama imkanı da sağlamaktadır. Fatih ev eşyası depolama hizmeti ilçede ev tutacak ya da ilçeden taşınacak kişiler için idealdir.

Fatih’te Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Nüfusu 500 bin kişiyi bulan Fatih’te insan sirkülasyonu son derece fazladır. Fatih İlçesi sınırları içerisinde kalan bölgede onlarca farklı tarihi eserin bulunması bu yoğunluğu da artırmaktadır. İlçenin bazı bölümlerinin araç trafiğine de kapalı olması diğer yollarda trafik sıkışıklığına da neden olabilmektedir. Fatih İlçesinin İstanbul’da tarihi bakımdan özel bir yeri olması buradaki nakliye çalışmalarının da ekstra önem ile ifa edilmesini gerektirmektedir.

Çapa Fatih Evden Eve Depolama

Şirket olarak bu durumun bilinciyle hareket etmekte onlarca yıllık tecrübemizle Fatih’e özel çözümler geliştirmekteyiz. Nakliye çalışmaları için en uygun saat ve güzergahları kullanarak taşıması yapılacak eşyaları depolarımıza güvenle ulaştırmaktayız. Depolarımızda eşyaların muhteviyatına özel olarak hazırladığımız bölümlere eşyaların yerleştirilme çalışmaları uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Şehremini Kocamüstefpaşa Fatih Evden Eve Depolama

Temizliği rutin olarak sağlanan, havalandırma sistemleri ile içerisinde rutubet ve nem barındırmayan depolarımız ayrıca; sıcaklık farkından da etkilenmemektedir. Son teknoloji sprey poliüretan malzeme ile yalıtımı yapılmış depolarımız sıcağa, soğuğa ve sıvıya karşı korunaklıdır. Bu sayede eşyalarınız siz tekrar teslim alıncaya kadar; 4 mevsim güvenle depolarımızda kalabilmektedir.

Fatih’te Ev Eşyası Depolama Ücreti Ne Kadar?

Fatih’te ev eşyası depolama hizmeti; taşınılacak evde bulunan eşyaların miktarına ve eşyaların depolarımızda kalacağı müddete göre hesaplanmaktadır. Bu nedenle afaki rakamlar vermek firmamızın güvenilir hizmet anlayışı ile uyuşmamaktadır. Bunun yerine; müşterilerimizin bizlere ulaşarak evlerindeki takribi eşya miktarını ve depolarımızda kalış süreçlerini belirtmeleri durumunda kendilerine özel cazip bir fiyat teklifi geliştirebiliriz. İsteniliyorsa; paketleme – kolileme – kutulama ve taşıma gibi ek hizmetlere göre de fiyat seçeneklerimiz mevcuttur. İletişim kanallarımız 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

411 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN