0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Depolama

Sultanbeyli Evden Eve Depolama

Sultanbeyli Ev Eşyası Depolama İstanbul’un Anadolu Yakası’nın iç kesimlerinde bulunan Sultanbeyli’nin nüfusu 350 bin civarındadır. 1992 yılında Kartal’dan ayrılarak ilçe haline getirilmiştir. Gerek Anadolu’dan ve gerekse İstanbul için aldığı göç ile hızla büyüyen ilçede nakliye hizmetleri firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından üstün kalite anlayışı ile verilmektedir. İlçede sağladığımız hizmetler arasında Sultanbeyli ev eşyası depolama hizmeti de bulunmaktadır.

Ev Eşyası Depolamada Sultanbeyli’ye Özel Çözümler Üretiyoruz!

Sultanbeyli’nin bilhassa son 20 yıldaki hızlı büyüyüşü, ilçedeki yapılaşmanın da bir miktar düzensiz olmasına neden olmuştur. Ayrıca ilçede devlet ormanları da yer almaktadır. Semt – semt ve mahalle – mahalle Sultanbeyli hakkında malumat sahibi olan firmamız; bu sayede Sultanbeyli’ye has nakliye çözümleri üretebilmektedir. İlçedeki nüfus artış bölgelerini; kentsel yapılaşma ve kırsal yapılaşma bölgelerini inceleyerek ilçeye özel hizmetler sağlamaktayız.

Hem Sultanbeyli’ye taşınan, hem de Sultanbeyli’den farklı ilçe ve kentlere taşınan vatandaşlarımız için sağladığımız eşya depolama hizmeti ile eşyaların dilenen süre kadar güven içerisinde kalmasına imkan tanıyoruz. Bu hizmeti Sultanbeyli’ye özel olarak uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

Sultanbeyli Eşya Depoları Temizliği ve Güvenliği Nasıl?

Sultanbeyli’de ev eşya depolama için özel olarak hazırladığımız depolarımızın hem güvenliği ve hem de temizliği alanında uzman personelimiz tarafından sağlanmaktadır. Depoların temizlik çalışmaları rutin periyotlar dahilinde yapılarak; rutubet, küf, nem, koku vb. olguların oluşmasına imkan vermemekteyiz. Buna ek olarak depolarımızda düzenli ilaçlama faaliyetleri de yürütmekteyiz.

Düzenli ilaçlanan depolarımız zararlı haşerattan da muhafaza edilmektedir. Fare vb. sürüngenlerden tahta kurularına kadar ev eşyalarının düşmanı olan bütün canlılara karşı önlemimizi en üst düzeyde almaktayız. Eşya depolarımızın güvenliği de aynı özenle hem alarm sistemleri hem de kamera sistemleri ile sağlanmaktadır. Eşyalar müşteriye teslim edilinceye dek emanetimiz olarak korunmaktadır.

Sultanbeyli Ev Eşya Depo Fiyatları Ne Kadar?

Sultanbeyli’de ev eşya depolama için sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Depolarımızda misafir edilecek eşya miktarı, kapladığı alan, depoda kalış süreci vb. gibi bir dizi etmene göre fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Müşterilerimiz için en cazip fiyat teklifi verilerek kaliteli hizmetin ucuza sağlanması hedeflenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap