0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Güngören Evden Eve Depolama

Güngören Evden Eve Depolama

Güngören Ev Depolama Güngören yüzölçümü bakımından İstanbul’un en küçük ilçelerinden biri konumunda bulunuyor. Bununla birlikte 300 bin kişiyi aşan nüfusuyla Güngören son derece dinamik ve gelişimine hızla devam eden bir ilçe. Güngören’de taşımacılık faaliyetlerine yoğun yerleşimin de etkisiyle her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Güngören ev eşyası depolama hizmeti firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından nakliye hizmetleri kapsamında özenle sağlanıyor.

Avrupa Yakası’nda Güngören Dahil Ev Eşyası Depolama!

İstanbul’un Avrupa Yakası’nın nüfus yoğunluğu bakımından başta gelen ilçelerinden biri olan Güngören, insan sirkülasyonunun da hat safhada olduğu bir ilçemiz. Her gün yüzlerce evin boşalıp yine yüzlerce evin tutulduğu, kiralandığı ve satıldığı Güngören’de vatandaşlar nakliye işlemlerine sıklıkla ihtiyaç duyuyorlar. Nakliyat kapsamına giren hizmetlerden biri olan “depolama” hizmeti de ihtiyaç duyulan işler arasında bulunuyor.

Güngören’de ev eşyası depolama hizmeti almak isteyen vatandaşlara, yalıtımını özel olarak yaptırdığımız; ısıdan, ışıktan, soğuktan ve her türlü sıvıdan korunaklı depolarımızda hizmet vermekteyiz. Depolarımızın havalandırma sistemleri özel olarak imal edilmiştir. Bu sayede depo içerisinde küf, nem, rutubet, koku vb. oluşmasına izin verilmez. Bilindiği üzere nem, rutubet ve küf eşyaların baş düşmanlarındandır. Koku da eşyaların üzerine sindiğinde çıkarılması çok zor bir olgu olup, en baştan eşyalara hiç sirayet etmemesi sağlanmalıdır.

Eşya Depolama İşi Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizin eşyalarının talepleri doğrultusunda kolileme, paketleme ve kutulama aşamalarında bulunabiliyoruz. Hizmetimizi bu aşamadan itibaren almak istemeyen kişiler yalnızca yükleme ve araçlarla depolarımıza nakliyat sonrası eşyaların depolarımızda muhafaza altına alınması işlemi için de firmamızla görüşebilirler. Bu kapsamda; işinde deneyimli personelimiz müşterilerimizin eşyalarını araçlarımıza yüklemektedir. Standartlara uygun araçlarımızla nakliyat işlemi depolarımıza kadar yapılmaktadır.

Depolarımıza gelmekte olan eşyalar hakkında yükleme yapan personelimiz tarafından depo personellerimize verilen bilgi doğrultusunda depomuzda uygun yer, eşyaların cins ve niteliğine göre ayrılmaktadır. Depolarımıza ulaşan araçlardan eşyalar yükleme sırasındaki özen ve dikkatin aynı ile indirilmekte ve depolarımızın ilgili bölümlerine istiflenmektedir. İstifleme çalışması eşya türlerine göre itina ile yapılmaktadır. Müşterimiz tarafından teslim alınıncaya kadar emanetimiz olan eşyalar depolarımızda 24 saat usulüyle güvenlikli olarak saklanmaktadır.

437 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap