0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Şişli Evden Eve Depolama

Şişli Evden Eve Depolama

Şişli Ev Eşyası Depolama Şişli İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan en önemli ilçelerinden biridir. 300 bin dolaylarında nüfusu ve cazip konumu ile ilçe, şehrin cazibe merkezleri arasında yer almaktadır. Firmamız Selimoğlu Nakliyat Şişli’ye özel çözümler ile nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye hizmeti kapsamında Şişli ev eşyası depolama hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Şişli’ye Özel Eşya Depolama Hizmeti!

Yüzölçümü bakımından son derece küçük olan Şişli nüfus bakımından ise 300 bin kişi ile Anadolu’daki pek çok ilden kalabalıktır. Bu durum Şişli’deki nüfus yoğunluğunu hat safhaya çıkarmaktadır. Bu nedenle ilçede nakliyat hizmetleri Şişli’nin nüfus yoğunluğu, yerleşim planlaması ve yapılaşması dikkate alınarak sağlanmalıdır. Firmamız da tam olarak bunu yapmakta ve ilçedeki gelişmeleri gün be gün takip etmektedir.

Şişli’nin demografik yapısına uygun depolama hizmetimizde; koleksiyon parçalarından sanat eserlerine, özel eşyalardan klasik ev eşyalarına kadar çok geniş bir skalada hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirdiğimiz depolama hizmetinin kalitesi; yıllar içerisinde biriktirdiğimiz mutlu müşterilerimiz ile sabittir.

Şişli Temiz Eşya Deposu İçin Doğru Adrestesiniz!

Eşya depolarının olmazsa olmaz ön şartı eşya temizliğidir. Şirket olarak eşyalarınızın temizliğini sağlamak adına depomuzu ev temizliğinde tutmaktayız. Bunun için periyodik temizlik çalışmaları yaptırmaktayız. Ek olarak her türlü haşerata, böceğe ve tahta kurularına karşı ilaçlama çalışmaları ile depolarımızda zararlı canlılar bulunmasına da izin vermemekteyiz. Depolarımızda nem, küf, rutubet ve koku namına bir şey bulunmaz.

Şişli Güvenli Eşya Deposu Bizim İşimiz!

Eşya depolarımızın temizliği olduğu gibi güvenliği de maksimum seviyede sağlanmaktadır. Güvenlik işlemleri birkaç farklı kademe ile şu şekilde sürdürülmektedir: Depoların fiziki olarak kilitlenmesi, kamera sistemleri ile tam zamanlı olarak gözetlenmesi, alarm sistemleri ile herhangi bir hareketlilikte haber alınması ve güvenlik elemanları. Tüm bu aşamaların birbiri ile iç içe geçmiş şekilde uygulanması sayesinde mükemmel bir güvenlik ağı ortaya çıkmaktadır.

Şişli’de Eşya Deposu Ücreti Ne Kadar?

Şişli’de yukarıda belirttiğimiz standartlarda verdiğimiz eşya depolama hizmetinin ücretini son derece makul tutmaktayız. Ücret müşteri özelinde eşya miktarına ve eşyaların bizim depolarımızda kalış süresine göre değişiklik göstermektedir. Net tutar için bizimle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız.

615 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN