0532 741 35 11
tr
tr

Küçükçekmece Ev Eşya Depolama

Küçükçekmece Ev Eşya Depolama

Küçükçekmece Ev Eşyası Depolama Avrupa Yakası’nda Küçükçekmece Gölü kıyılarında kurulan ilçe her geçen yıl hızla büyümüş ve günümüzde 800 bin kişiyi aşan nüfusa ulaşmıştır. Küçükçekmece’nin nüfus artışındaki müthiş hız; ilçedeki nakliye hizmetlerinin hemen her türüne olan ihtiyacı da artırmıştır. Firmamız Selimoğlu Nakliyat bu noktada müşterilerine paketlemeden yüklemeye, taşımadan depolamaya kadar her alanda destek olmaktadır. Küçükçekmece ev eşyası depolama hizmeti de tarafımızdan itina ile sağlanmaktadır.

Küçükçekmece Büyüyor Sirkülasyon Artıyor!

Küçükçekmece’nin aldığı yoğun göç ve yeni yapılanma ile ilçenin nüfusu Türkiye’deki pek çok ilin nüfusunu geride bırakmıştır. Hem çevre ilçelerden, İstanbul içerisinden; hem de Türkiye’nin hemen her yerinden göç alan Küçükçekmece’de ihtiyaç duyulan nakliye hizmetleri uzun yıllardır tarafımızdan titizlikle sağlanmaktadır. Hem ilçeden atama, ev değiştirme vb. gibi sebeplerle göç eden vatandaşlarımıza, hem de ilçeye gelen vatandaşlarımıza eşya depolama hizmeti de vermekteyiz.

Küçükçekmece’de Eşya Depolama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Yeni bir ev satın alan yahut yeni bir ev kiralayan ancak aldığı ya da kiraladığı eve oturabilmek için bir müddet süreye ihtiyaç duyan vatandaşlar… Bulundukları evden de çeşitli nedenler ile hemen çıkmak durumunda kalmaları halinde eşya depolama hizmetine gereksinim duyabilmektedirler. Yahut evlenmeden önce eşyalarını alan ancak taşınacakları ev hazır olana kadar eşyalarını belirli bir yerde bekletmek isteyen kişiler de bu hizmetimizden faydalanabileceklerdir. Bu örneklerin haricinde farklı pek çok sebeple müşteriler eşyalarını emanete bırakma gereği hissedebilmektedirler.

Eşya depolama işlemi için tarafımıza ulaşan vatandaşların eşyaları özenle paketlenmekte, gereken eşyalar kolilenmekte ve kutulanmaktadır. Müşteri bu aşamayı kendisi tamamladı ise bir sonraki adım olan araçlarımıza eşyaların yüklenmesine ve taşınmasına geçilmektedir. Taşımacılıkta deneyimli personelimiz tarafından araçlara eşyaların yüklemeleri ve depomuza taşınması ile depolarımıza yerleştirilmesi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Depolarınız Nasıl?

Depolarımız son derece nezih ve ferahtır. Temizliği her daim yapılmakta, havalandırması sağlanmaktadır. Nem, rutubet, küf ve koku barındırmaz. Eşyaların uzun süre tarafımıza teslim edildiği şekliyle korunmasını sağlar. Soğuktan ve sıcaktan etkilenmez. Bu sayede eşyalar deforme olmaz. Müşteriye teslim edilene kadar tam güvenlikli şekilde kendi eşyalarımız gibi güvenle muhafaza edilir.

491 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat