0532 741 35 11
tr
En İyi Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
tr
Askerler Polisler Taşıma dan %25 İNDRMLİ FİYATLAR
tayin çıkana tüm devlet personel %20 indirimli fiyat uygulanır mazot fiyatların göz onun de buldurmak fiyat verilir
Nakliyat

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Beşiktaş, İstanbul Boğazı’nın Avrupa Yakası tarafından konumlanmıştır. Beşiktaş’ta ev taşıma, nakliye ve ev eşyası depolama işlemleri tarafımızdan özenle yapılmaktadır. Beşiktaş ev eşyası depolama hizmeti eşyalarını emaneti olarak gören ve buna göre değer veren firmamız Selimoğlu Nakliyat güvencesinde verilmektedir.

Beşiktaş’a Özel Ev Eşyası Depolama Hizmeti!

Nüfusu 200 bini aşan Beşiktaş’ta insan yoğunluğu ilçenin fiziki olarak dar bir alana kurulu olması nedeniyle son derece fazladır. Ayrıca İstanbul’un cazibe merkezlerinden biri konumunda olması hasebiyle her gün yüzbinlerce insan sirkülasyonu olmaktadır. Nüfusunun da üzerinde insan ve trafik yoğunluğuna ev sahipliği yapan Beşiktaş’ta ev taşıma işlemleri azami önem göstererek yapılmaktadır.

Beşiktaş’a özel olarak firmamızca verilen nakliye ve ev eşyası depolama hizmeti; Beşiktaş’taki yapılar, binalar ve yerleşim yerleri dikkate alınarak sağlanmaktadır. İlçede pek çok eski bina tarihi eser niteliğindedir. Osmanlı Devleti zamanından kalma onlarca binada işlem yapılırken, taşıma ve nakliye süreçleri itina ile programlanmalıdır. Firmamız uzun yıllardır edindiği tecrübeleri bu alanda başarı ile uygulamaktadır.

İlçenin hangi bölümlerinde günlük trafik yoğunluğu ne seviyede olur, hangi saatlerde nakliye ve taşıma işlemleri yapılmalıdır, müşterimiz bu süreci en az stres ve sıkıntıyla nasıl atlatır gibi konular üzerine beyin jimnastiği yapan firmamızın depoları da bu mantalite ile korunmaktadır.

Depolarımız Kendi Evimiz Gibi!

Müşterilerimizin eşyalarına kendi eşyalarımız gibi önem gösteriyoruz. Hassasiyetle nakliyelerini sağladığımız eşyaları depolarımızda özenle muhafaza ediyoruz. Depolarımızı da kendi evimiz gibi temiz tutuyor ve her daim korunaklı olmasını sağlıyoruz. Günün her saati güvenlik personelimiz ve kamera sistemlerimiz ile denetlemelerimi gerçekleştiriyoruz. Depolarda bulunan eşyaların maddi değeri olduğu kadar manevi değeri olduğunu da bilerek hareket ediyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz teminatın karşılığını yerine getirmek adına üzerimize aldığımız sorumluluğun bilinci ile hareket ediyoruz. Bu nedenle depolarımızı nemden, rutubetten, ışıktan, ısıdan ve istenmeyen her türlü dış etkenden koruyoruz. Eşyaların deforme olmaması adına gereken önlemleri alıyoruz. Üst düzey hizmeti makul ücretler ile müşterilerimize sağlama düşüncesi ile hareket ediyoruz.

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama

1 Odalık Eşya Depolama300 TL Aylık Depolama Ücreti
1 + 1 Eşya Depolama350 TL Aylık Depolama Ücreti
2 + 1 Eşya Depolama500 TL Aylık Depolama Ücreti
3 + 1 Eşya Depolama700 TL Aylık Depolama Ücreti
4 + 1 Eşya Depolama1200 TL Aylık Depolama Ücreti
23 Kasım 2021
129 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

05327413511
NAKLİYE
TÜRKİYEİNİN HER YERİN DE TAŞINIMA
Hoş geldiniz 👋
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şehir içi Nakliye Ev Taşıma Ev Taşıma Nakliye piyon taşıma İstanbul evden eve nakliyat Türkiye'nin her yerin.
Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat