0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Depolama

Çekmeköy Evden Eve Depolama

Çekmeköy Ev Eşyası Depolama İstanbul Anadolu Yakası’nın iç kısımlarında yer alan Çekmeköy’de nakliye, taşıma ve depolama hizmeti firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından verilmektedir. Çekmeköy ev eşyası depolama işi uzman personelimiz, deneyimli kadromuz ile müşteri özelinde çözümler sunularak sağlanmaktadır. Eşya türlerine göre özel depolarımızda muhafaza edilen ve “emanet” olarak gördüğümüz değerler haftanın 7 günü 24 saat koruma ve gözetim altında tutulmaktadır.

Selimoğlu Nakliyat’tan Çekmeköy’e Özel Çözümlerle Eşya Depolama

Farklı bir ilden ya da İstanbul’un diğer ilçelerinden Çekmeköy’de bir konuta taşınacak vatandaşlar ilçe özelinde verdiğimiz eşya depolama hizmetinden faydalanabileceklerdir. Ayrıca Çekmeköy’den farklı bir ile veya İstanbul’un diğer ilçelerinden birine taşınacak olan kişiler de istedikleri süre dahilinde ev eşyası depolama hizmetini alabileceklerdir. Taşınılmak istenilen evin bir müddet daha müsait olmaması; içinde meskun kat sakini bulunması, evin onarım ya da tadilat gerektirmesi vb. gibi durumlarda eşya depoları çözüm sunmaktadır. Bu noktada eşya depoların mahiyeti; güvenilir olması, dış ortamla temasının minimum seviyede bulunması önemlidir.

Küf, nem, koku, sıcaklık, soğukluk ve rutubet gibi etkenlerden arındırılmış depolar; eşyalar için sağlıklı barınma alanları olarak söylenebilir. Bu kıstasları fazlası ile karşılayan depolarımız her daim güvenlik kameraları ile izlenmekte ve güvenlikleri sağlanmaktadır. Yalıtımı, son teknoloji sprey poliüretan uygulamaları ile yaptırılmış depolarımızın kaliteli izolasyonu sayesinde eşyalar bize teslim edildiği vaziyette muhafaza edilebilmektedir.

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar, Süresi Nedir?

Çekmeköy’de eşya depolama hizmeti almak isteyen vatandaşlarımıza en uygun şartlarda hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmeti minimum fiyat politikası ile sunmakta ve oluşan maliyetlerin üzerine koyduğumuz asgari kar marjı ile müşterilerimize ulaşmaktayız. Sektörde yılların birikimi ve tecrübesi ile var olan firmamız; kişiye özel fiyatlandırma ve eşya miktarı ile depolarda kalacağı süreye göre maliyet hesabı yapmaktadır.

Her bir müşteri özelinde şartlar değişiklik göstereceğinden fix fiyat üzerinden çalışma yapmamaktayız. Bu sayede müşteriler daha makul rakamlarla karşılaşmaktadır. Ekonomik koşullar altında ev eşyası depolama hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar; tarafımıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak eşya miktarına ve eşyaların depolarımızda kalacağı süreye göre fiyat alabilirler.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız merkezi konumu nedeni ile burada yer aldığından son derece semt içerisinde uygun fiyatlara nakliye sağlıyor. Yani eviniz taşınacak ise hem uygun hem de kaliteli bir biçimde 1000 TL ile başlayan fiyatlarla bu hizmeti bizden alabilirsiniz.

Çekmeköy Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis taşıma oldukça tecrübe ve deneyimli personeller tarafından sağlanmalıdır. Bu nedenle hem risk almama adına hem de değerli ofis malzemelerinizin zarar görmemesi adına en iyi Çekmeköy ofis taşıma firması ile taşınma işlemleri halletmeniz gerekiyor.

Çekmeköy Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev eşyasının depolanacağı yerin konumu ve temizliği son derece önemlidir. Bu nedenle Güvenli ve temiz depolama hizmeti sunan Çekmeköy ev eşyası depolama şirketini tercih etmeniz ve depoları yerinde görmeniz önemlidir.

Çekmeköy Kurumsal Nakliyat

ÇEKMEKÖY NE KADAR EŞYA?
ÇEKMEKÖY NAKLİYE FİYATLARI
1+1 Ev Eşyası paketleme, taşıma, kurma
1500 TL Toplam Tutar
2+1 Ev Eşyası paketleme, taşıma, kurma
2400 TL Toplam Tutar
3+1 Ev Eşyası paketleme, taşıma, kurma
3900 TL Toplam Tutar
4+1 Ev Eşyası paketleme, taşıma, kurma
4300 TL Toplam Tutar
5+1 Ev Eşyası paketleme, taşıma, kurma
6800 TL Toplam Tutar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN