0532 741 35 11
tr
tr
KAMPANYAMIZ BAŞLMAŞTIR 0/025 İNDRMLİ EV TAŞIMA
İSTANBUL İÇİ EV TAŞIMA İÇİN NAKLİYE FİYATLARIMIZ0/025 İNDRMİLDİR
Nakliyat

Esenler Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ne Kadar

Esenler Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ne Kadar

Esenler Ev Eşyası Depolama İstanbul’a il dışından otobüsle gelenlerin belki de adını ilk duydukları ilçe olan Esenler fiziki olarak dar bir alana konumlanmıştır. Bununla birlikte ilçenin nüfusu neredeyse 500 bin kişi dolaylarındadır. Esenler’de nakliye hizmetleri ilçenin sürekli göç alan yapısı nedeniyle büyük önem arz etmektedir. Firmamız Selimoğlu Nakliyat Esenler’in bütün semtlerinde ve mahallelerinde nakliye hizmetini 7 gün 24 saat usulüyle sağlamaktadır. Nakliye hizmetlerimiz kapsamında Esenler ev eşyası depolama hizmeti de vermekteyiz.

Esenler’de ev eşya depolama hizmeti ilçeye yeni taşınacak ya da ilçedeki evini boşaltarak farklı bir semte/ ilçeye ya da ile taşınacaklar için kritik önem taşımaktadır. Zira her zaman taşınılacak ev boş olmayabilmektedir. Ek olarak taşınılacak ev bir dizi tadilat ve onarım gerektirebilmektedir. Bunun için gereken sürede hali hazırda oturulmakta olunan evde kalınamadığı durumlarda evde bulunan eşyalara güvenli ve eşyalar için sağlıklı bir ortam bulmak gerekir. Eşyalarınızın belirli bir müddet korunaklı bir ortamda güvenle bekletilmesi gerektiğinde şirketimiz temiz ve güvenilir depoları ile yanınızda yer almaktadır.

Esenler Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Esenler’de ev eşyası depolama hizmetinin fiyatı müşterilerimiz tarafından tarafımıza sıkça yöneltilen soruların başında geliyor. Ancak peşinen belirtmek gerekir ki; eşya depolama ücreti pek çok farklı değişkene göre belirlenen ve bu nedenle müşteri özelinde tayin edilen bir parametredir. Bir örnekle açıklamak gerekirse…

Nakliyesi yapılacak evin taşıma işlemlerinin hangi merhalesinde şirketimiz Selimoğlu Nakliyat’ın sürece dahil olduğu önem arz etmektedir. Paketleme – kolileme aşamasında mı, taşıma – yükleme aşamasında mı, nakliye aşamasında mı yoksa sadece depolama aşamasında mı? Bu hizmetlerin her birini tek tek verebildiğimiz gibi paket halinde de müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Anahtar teslim ev taşıma işlemleri yapabilmekteyiz. Sürecin hangi aşamasında hizmete dahil olduğumuz belirteceğimiz fiyatı hesaplamamızda önemli bir etkendir. Bir diğer etken taşınılacak eşyaların miktarıdır. 4+1 evdeki eşya ile 1+1 konuttaki eşyanın miktarının aynı olmaması depo alanının da buna göre değişeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda eşyaların depolarımızda ne kadar süre ile kalacağı da fiyatı etkilemektedir. Net fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

23 Kasım 2021
357 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

05327413511
Selimoğlu Nakliyat
✅ Firma Yetki Belgesi: ✅ K3 – Iso 9001 Kalite ...
✅ Firma Vergi Levhası: ✅ Onaylı Kurumsal Ldt. ...
✅ Firma Kuruluş: ✅1996’ten Beri Nakliyat Hiz...
✅ Firma Araç Durumu: ✅ Yeterli Araç Sahipliği
Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat