0532 741 35 11
tr
tr
KAMPANYAMIZ BAŞLMAŞTIR 0/025 İNDRMLİ EV TAŞIMA
İSTANBUL İÇİ EV TAŞIMA İÇİN NAKLİYE FİYATLARIMIZ0/025 İNDRMİLDİR
Nakliyat
Tuzla Evden Eve Depolama

Tuzla Evden Eve Depolama Tuzla Ev Eşyası Depolama İstanbul Anadolu Yakası’nın güneydoğusunda yer alan Tuzla 1992 yılında Pendik’ten ayrılarak ilçe yapılmıştır. Marmara Denizi’nden başlayarak kuzeye doğru uzanan ilçede yerleşim genellikle kıyı kesimlerdedir. İç kesimlere doğru köyler, ormanlık alanlar ve araziler görülür. Tuzla’nın yapısını, nüfusunu ve yerleşim planını yakından takip eden firmamız Selimoğlu Nakliyat ilçede yıllardır hizmet vermektedir. Bu hizmetler arasında Tuzla ev eşyası depolama da bulunmaktadır.

Tuzla’ya Özel Ev Eşya Depolama Hizmeti Bizim Tarafımızdan Sağlanır

Tuzla hem İstanbul’da iç göç ile hem de Türkiye’nin diğer illerinden yoğun göç alan ilçeler arasında yer alır. Birkaç yıl önceye kadar 150 bin dolayında olan ilçe nüfusu hali hazırda 300 bin sınırına dayanmıştır. İlçedeki yapı hareketliliği ve insan devinimi nakliye hizmetlerine olan ihtiyacı da artırmıştır. Bu durumu dikkate alan firmamız vatandaşlarımızın taleplerine özel çözümler geliştirmektedir. Gerek Tuzla’ya gelecekler ve gerekse Tuzla’dan taşınacaklar için ev eşya depolama hizmetiyle istenilen süre dahilinde çözüm sağlamaktayız.

Tuzla’da Ev Eşyası Depolama Ücreti Ne Kadar?

Tuzla’da ev kiralayan, ev alan fakat aldığı evde; kiracı bulunan, onarım yaptırmak isteyen vb. işler olduğu için derhal taşınamayan kişiler tarafımıza ev eşyası depolama işlemi için başvurabilirler. Ya da Tuzla’daki evinden farklı semtte bulunan bir konuta taşınacak olan kişiler de gidecekleri evdeki kiracı evi boşaltana, veya yaptıracakları onarım kadar eşyalarını firmamıza emanet edebilirler. Depolama ücreti kişinin eşyalarının ne kadar olduğuna ve firmamızın uhdesinde ne süreyle kalacağına göre her bir müşteriye özel hesaplanmaktadır.

Tuzla’da Temiz ve Güvenli Eşya Deposu Hizmeti!

Depolarımız son derece güvenlidir. Hem güvenlik elemanlarımız bulunmaktadır hem de kamera sistemlerimiz. Üstelik kamera ile de depolarımız her daim kayıt altına alınmaktadır. Depolara görevli personel haricinde giriş çıkış izni verilmemektedir. Güvenliği tam zamanlı olarak 24 saat usulüyle sağlanan depolarımızın temizliği de düzenli periyotlar halinde yapılmaktadır.

Havalandırma tesisatı ile depolarımızda koku oluşumuna izin verilmez. Eşyaların kullanılabilirliği bize verildiği haliyle muhafaza edilir. Nem, küf, ısı, sıcaklık ve soğukluk gibi; eşyaların deforme olmalarına, çatlamalarına, bozulmalarına ve eskimelerine neden olan etmenler depolarımızdan arındırılmıştır.

 

31 Mart 2022
326 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

05327413511
Selimoğlu Nakliyat
✅ Firma Yetki Belgesi: ✅ K3 – Iso 9001 Kalite ...
✅ Firma Vergi Levhası: ✅ Onaylı Kurumsal Ldt. ...
✅ Firma Kuruluş: ✅1996’ten Beri Nakliyat Hiz...
✅ Firma Araç Durumu: ✅ Yeterli Araç Sahipliği
Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat