0532 741 35 11
tr
tr
KAMPANYAMIZ BAŞLMAŞTIR 0/025 İNDRMLİ EV TAŞIMA
İSTANBUL İÇİ EV TAŞIMA İÇİN NAKLİYE FİYATLARIMIZ0/025 İNDRMİLDİR
Nakliyat
Şile Evden Eve Depolama

Şile Ev Eşyası Depolama İstanbul’un Anadolu Yakası’nın kuzey doğusunda bulunan ilçe; doğal güzelliği, geniş ormanları ve harika Karadeniz sahili ile öne çıkmaktadır. Yüzölçümü bakımından son derece geniş olan ilçe nüfus bakımından ise İstanbul’un Adalar’dan sonra ikinci en düşük nüfusa sahip ilçesidir. Bununla birlikte firmamız Selimoğlu Nakliyat Şile’ye özel nakliyat hizmetleri geliştirmeye devam etmektedir. Bunlardan biri de Şile ev eşyası depolama hizmetidir.

Şile’de Ev Eşya Depolama Hizmeti Bizim İşimiz!

Geneli ormanlarla ve arazilerle kaplı Şile’de 40 bini aşkın nüfus ikamet etmektedir. Şile’nin nüfusunun genellikle kırsal alanlarda yaşadığını bilen firmamız yılların verdiği tecrübe ile ilçeye özel hizmetlerini çeşitlendirmektedir. Bunlardan biri olan eşya depolama hizmeti Şile’den taşınacak ya da Şile’ye farklı yerlerden gelecek vatandaşlarımız için 7 gün 24 saat tarafımızdan sağlanmaktadır.

Şile Eşya Depolarımızın Temizliği Nasıl?

Müşterilerimizin eşyalarının depolanacağı alanlar mutlaka nezih ortamlar olmalıdır. Kendi eşyalarımızı depolamayacağımız hiçbir alanda müşterilerimizin eşyalarını depolamıyoruz. Depolarımızın temizliğine bu raddede önem gösteriyoruz. Sürekli temizliği yapılan depolarımızın ilaçlamaları da mütemadiyen takip edilmektedir. Her türlü haşereden ve eşyalar için zararlı canlıdan depolarımız muaf tutulmaktadır.

Depoların temizliği sadece bu yöntemlerle değil, yalıtım çalışmaları ile de sağlanmaktadır. Suya, soğuğa ve sıcağa karşı yalıtılan depolarımızdaki eşyaların bu etkenlerden zarar görmesine müsaade edilmemektedir. Sürekli oda sıcaklığının sağlandığı depolarımızda ısı farklılığı oluşmamakta ve bu sayede eşyaların sıcaklık farkından etkilenmesi önlenmektedir.

Eşya Depolarımızın Güvenliği Nasıl?

Vatandaşlarımızın büyük mali külfetler altına girerek satın aldıkları ev eşyalarının temiz şekilde depolanması kadar güvenliği de önem arz etmektedir. Tarafımıza teslim edilen eşyaların güvenliği birkaç aşamadan oluşan güvenlik politikalarımız doğrultusunda sağlanmaktadır. Bu aşamalar kısaca; güvenlik kameraları, güvenlik personeli, fiziki kilitler ve kilit sistemleri ile alarm sistemleridir.

Şile Ev Eşyası Depolama Ücreti Nedir?

Şile’de verdiğimiz eşya depolama hizmetinin fiyatlandırması şirketimize teslim edilen eşyanın depolarımızda edineceği alana göre ve kalacağı süreye göre özel olarak hesaplanarak belirlenmektedir. Şile’de ev eşyası depolama hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız şirketimize ulaşarak eşya miktarlarını ve depo kalış süresini belirtip kendileri için özel fiyat alabilirler.

31 Mart 2022
341 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

05327413511
Selimoğlu Nakliyat
✅ Firma Yetki Belgesi: ✅ K3 – Iso 9001 Kalite ...
✅ Firma Vergi Levhası: ✅ Onaylı Kurumsal Ldt. ...
✅ Firma Kuruluş: ✅1996’ten Beri Nakliyat Hiz...
✅ Firma Araç Durumu: ✅ Yeterli Araç Sahipliği
Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat