0532 741 35 11
tr
tr

Sultangazi Evden Eve Depolama

Sultangazi Evden Eve Depolama

Sultangazi Ev Eşyası Depolama

İstanbul’un 2008 yılında ilçe hüviyetini kazanan yerleşim yerlerinden biri olan Sultangazi; 1990’lı yıllara kadar nadir yapılaşma görülen bir alandı. Ancak gerek Bulgaristan’dan gelen soydaşlarımız, gerek İstanbul içi iç göç ve gerekse Anadolu’nun diğer kentlerinden gelen göçlerle Sultangazi devasa bir yerleşim yerine dönüşmüştür. İlçedeki bu nüfus hareketliliği nakliye hizmetlerine olan talebi de artırmıştır. Selimoğlu Nakliyat olarak ilçede verdiğimiz hizmetlere Sultangazi ev eşyası depolama hizmeti de dahildir.

Sultangazi Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Verilir?

İstanbul’un Avrupa Yakası’nın iç kesimlerinde yer alan Sultangazi ilçesi firmamız tarafından gün be gün takip edilmektedir. İlçedeki nüfus hareketliliği, yapılaşma skalası ve yönü, müşteri gereksinimler ve talepleri izlenmektedir. Bu kapsamda eşya depolamaya yönelik özel olarak oluşturduğumuz güvenlikli ve nezih alanlarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerine göre; nakliyat işlemleri istenilen aşamadan başlayarak tarafımızdan yapılabilmektedir. Evden depoya, depodan yeni eve paket hizmet sağlayabildiğimiz gibi, yalnızca depolama hizmeti de sunabilmekteyiz. Tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetimizi konumlandırabiliriz.

Sultangazi’de Eşya Depoları Temiz Mi?

Depolarımızın genel temizliği periyotlar dahilinde işinin ehli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Buna ek olarak gereken her durumda ekstra temizlik de yaptırılmaktadır. Haşerat ve zararlı her türlü oluşuma karşı depolarımızda düzenli ilaçlama çalışmaları da gerçekleştirilmektedir. Havalandırması üst düzey olan depolarımızda koku barınmamaktadır. Sıcak – soğuk dengesi sağlanan ve oda şartları oluşturulan depolarımız yalıtımlıdır. Bu sayede eşyaların sıcaktan, soğuktan ya da ısı farkından etkilenerek tahrif olmasının önüne geçilmektedir.

Eşya Depolarınız Güvenli Mi?

Güvenlik eşya depolarında en dikkat ettiğimiz hususlar arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin eşyalarını “emanetimiz” olarak görerek, “kendi eşyamız” mantalitesi ile korumaktayız. Depolarımızın güvenliği alarm sistemleri ve kamera sistemleri ile sağlanmaktadır. Her gün tam zamanlı olarak izlenen depolarımızdaki eşyalar sahiplerine tesli edilinceye kadar muhafazamız altındadır.

Sultangazi Eşya Depo Fiyatlaması

Sultangazi’de eşya depolarının fiyatlaması depomuza emanet edecek eşyaların kapladığı alana ve depolarımızda kalış zamanına göre hesap edilmektedir. Fix fiyat uygulaması olmaması müşteri özelinde cazip fiyatların oluşmasını sağlamaktadır. Size özel depolama fiyatı almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

457 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat