0532 741 35 11
tr
tr
KAMPANYAMIZ BAŞLMAŞTIR 0/025 İNDRMLİ EV TAŞIMA
İSTANBUL İÇİ EV TAŞIMA İÇİN NAKLİYE FİYATLARIMIZ0/025 İNDRMİLDİR
Nakliyat

Gaziosmanpaşa Şehirlerarası Nakliyat

Gaziosmanpaşa Şehirlerarası Nakliyat

Gaziosmanpaşa Şehirlerarası Nakliyat Şehirler arası nakliye çözümlerini bulmak istediğinizde firmamız size en iyi hizmet vermek için tetikte olacaktır.

Selimoğlu Nakliyat olarak Gaziosmanpaşa şehirlerarası nakliyat hizmetini yıllardır veriyoruz. Şehirlerarası nakliye çözümlerinde doğru yolu bulmak istediğinizde firmamız size destek olacaktır. En değerli eşyalarınız, ürünleriniz ve ofis malzemeleriniz için nakliye hizmeti gerçekleştirebilirsiniz. Şehirlerarası taşımacılık sürecinde güvenli ve uzun yol deneyimli seyahatler sunan şoförlerimiz, teknik ekiplerimizle size yardımcı olacaktır.

Asansörlü ve uygulamalı nakliye sürecinin gerçekleşmesi için yardımcı olan firmamız, şehirlerarası taşımacılık konusunda sözleşmeli ve sigortalı taşımacılık gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası nakliyat çözümlerini en hızlı şekilde çözen ekibimiz, nereye isterseniz oraya istediğiniz zaman ulaşmanızın garantisini verecektir.

Profesyonel Ekipman Desteği

Profesyonel ekipmanlarımız ve son model araçlarımızla güven içinde taşınmanızı sağlayan firmamız, her türlü eşyanızın itinayla taşınmasını sağlayacaktır. Değerli ürünleriniz,  Gaziosmanpaşa şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde güvenle istenilen yere ulaştırılacaktır. Doğru ekipmanlar ve özel çözümler bulunarak, en iyi hizmetin alınması garanti olacak.

Asansörlü taşımacılık konusunda çözüm bulmak istediğinizde her zaman güveneceğiniz ekibimiz Gaziosmanpaşa’nın merkezinden Türkiye’nin en uzak noktalarına taşınma gerçekleştirmektedir. İster ev ister ofisiniz için tüm taşınma sürecinin tamamlanması mümkün olur.

Montaj Dahil Taşınma Hizmeti

Montaj dahil taşınma hizmeti veren firmamız, elektronik aletleriniz ve beyaz eşyalarınız gibi ekipmanlarınızın kurulumunu yapar. Aynı zamanda dolap, koltuk gibi eşyaların da güvenle taşınması için gereken hazırlıkları tamamlar. İşi uzmanına bırakanlar için son derece önemli olan nakliye hizmetimizde, güven hissedeceğiniz bir çalışmanın yapılması mümkün olacaktır. Ekonomik fiyatlar ve ödeme konusunda kredi kartına taksit imkanının bulunması birçok kişinin işini kolaylaştıracaktır. Her zaman bize danışarak, güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Gözünüz arkada kalmadan istediğiniz yere ulaşmanızı sağlayacak firmamız, Gaziosmanpaşa şehir dışı nakliye hizmetiyle işinizi, evinizi, fabrikanızı ya da okulunuzu istediğiniz yere taşıyor. Müşteri memnuniyeti sağlayan ve ekonomik olarak tatmin olacağınız fiyat teklifleri sunan firmamız, faturalı hizmet vermektedir. İster sigortalı ister sözleşmeli taşınma gerçekleştireceğiniz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve Selimoğlu Nakliyat kalitesiyle tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Ev Eşyası Depolama

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Gaziosmanpaşa 500 bini aşan nüfusu ile Anadolu’daki pek çok ilden daha kalabalıktır. İlçenin fiziki bakımdan dar bir alanda bulunması, yapıların genellikle bir birine yakın şekilde

konumlanması, ilçedeki taşımacılık hizmetlerinin ekstra özen ve dikkatle verilmesi gereğini ortaya koymaktadır. Selimoğlu Nakliyat olarak taşımacılık hizmeti sağladığımız Gaziosmanpaşa’da depolama olanağı da sunmaktayız. Gaziosmanpaşa ev eşyası depolama hizmetimizi müşterilerimiz yıllardır güvenle kullanmaktadır.

Gaziosmanpaşa’ya Özel Ev Eşyası Depolama Hizmeti!

Gaziosmanpaşa’nın gelişmekte olan bölgelerini, nüfusun yoğun bulunduğu ve emlak piyasasının hareketli olduğu yerleri firma olarak gün be gün takip etmekteyiz. Gerek Anadolu’dan Gaziosmanpaşa’ya taşınan vatandaşlarımıza olsun; gerekse İstanbul’un diğer ilçelerinden Gaziosmanpaşa’ya gelen vatandaşlarımıza olsun nakliye hizmetleri dahilinde depolama imkanı da sağlamaktayız.

Gaziosmanpaşa’da ikamet etmekte olan ve farklı semte ya da ilçeye veya farklı bir ile taşınacak olan kişilerin eşyalarının da istenilen süre dahilinde depolarımızda muhafaza altına alınmasını sağlıyoruz. Yerleşilecek evde onarım, tadilat, bakım vb. gibi çalışmalar olacaksa; bu çalışmaları eşyalar evde bulunurken yapmak son derece zor ve meşakkatli bir hal alacaktır. Bu gibi sıkıntılara katlanmak istemeyen, eşyalarının güven içerisinde belirli bir süre beklemesini ve akabinde nezih bir ortama kavuşmasını isteyen kişiler için Gaziosmanpaşa’ya özel ev eşyası depolama hizmeti temiz ve ferah depolarımızda verilmektedir.

Gaziosmanpaşa Ev Eşyası Depolama Ne Kadar?

Gaziosmanpaşa ev eşyası depolama fiyatı; depolanacak eşyaların türlerine, miktarlarına, kapladıkları alana ve eşyaların depolarımızda ne kadar süre ile emanete alınacağına göre değişmektedir. Kişiye özel fiyat uygulaması ile en cazip fiyatları müşterilerine sunma politikasını takip eden firmamız Selimoğlu Nakliyat bu sayede bugüne kadar onlarca mutlu müşteri biriktirmeyi başarmıştır.

Yukarıda sıraladığımız sebepler dolayısıyla Gaziosmanpaşa ev eşyası depolamanın sabit bir ücreti bulunmamaktadır. Yapılacak hesaplamalar yukarıdaki bilgilere göre müşteri özelinde tamamlanmakta ve maliyetleri karşılayacak minimum fiyat ile müşterimiz bilgilendirilmektedir. Depolanacak eşyanızın cinsi, miktarı ve ne kadar süre ile depolarımızda misafir edilmesini düşündüğünüze dair öngörünüzü tarafımıza bir telefonla bildirebilir ve size özel cazip fiyatımızı anında öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

05327413511
Selimoğlu Nakliyat
✅ Firma Yetki Belgesi: ✅ K3 – Iso 9001 Kalite ...
✅ Firma Vergi Levhası: ✅ Onaylı Kurumsal Ldt. ...
✅ Firma Kuruluş: ✅1996’ten Beri Nakliyat Hiz...
✅ Firma Araç Durumu: ✅ Yeterli Araç Sahipliği
Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat