0532 741 35 11
tr
tr

Üsküdar Evden Eve Depolama

Üsküdar Evden Eve Depolama

Üsküdar Evden Eve Depolama Üsküdar Ev Eşyası Depolama Üsküdar İstanbul’un en eski yerleşim birimlerinden biri olup; günümüzde de önemli ulaşım güzergahlarında bulunmaktadır. Üsküdar’da nüfus sahillerden başlamak üzere iç kesimlere doğru dağılmış vaziyettedir. 550 bin kişiyi aşan nüfusu ile Üsküdar Anadolu Yakası’nın en kalabalık ve en gözde ilçelerinden biridir. Üsküdar’da gereksinim duyulan nakliye hizmetleri firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından sağlanmaktadır. Bu işlerden biri de Üsküdar Ev Eşyası depolama hizmetidir.

Selimoğlu Nakliyat ile Üsküdar’da Ev Eşyası Depolama Çok Kolay!

Üsküdar’ın İstanbul’un merkezi yerleşim yerlerinden biri olması nedeniyle ilçeye göçler fazla olmaktadır. Tayin, atama, iş değişikliği vb. gibi durumlarla da ilçeden başka ilçelere ya da diğer illere göçler de gerçekleşebilmektedir. Bu gibi durumlarda vatandaşların ihtiyaç duyduğu eşya depolama hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

Eşyalar müşterilimizin evlerinden teslim alınmakta, ulaşım araçlarımıza yüklenerek depolarımıza intikal ettirilmektedir. Akabinde depolama çalışmasına geçilmektedir. Depolama işlemi tamamlandıktan sonra müşterimiz eşyalarını dilediği zaman teslim alabilmektedir. O zamana kadar eşyalar emanetimizde güven içerisinde kalmaktadır.

Eşyaların sağlıklı biçimde depolarımızda barınması adına depolarımız sürekli olarak temizlenmektedir. İlaçlama çalışmaları ile haşerattan da korunan depolarımızın güvenliği görevlilerimiz, alarm sistemleri ve kameralar vasıtası ile sağlanmaktadır. Bu açıdan müşterilerimizin gözlerinin arkada kalmayacağı bir hizmet sunmaktayız.

Üsküdar Ev Eşyası Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Üsküdar’da ev eşyası depolama hizmetinin fiyatı vatandaşlarımızca şirketimize sıkça yöneltilen soruların başında geliyor. Fakat bu noktada fiyatlar her bir ev için aynı değildir. Eşya depolama ücreti pek çok farklı değişkene göre belirlenmektedir. Bu nedenle müşteri özelinde tayin edilen fiyatlar; eşyanın miktarına göre, depolarımızda kaplayacağı alana göre ve bizim gözetimimizde kalacağı süre dikkate alınarak belirlenmektedir. Bir misal ile açıklayalım…

2+1 evde bulunan eşyalar ile 5+1 evde bulunan eşyalar aynı olmayacaktır. Hatta yılların verdiği tecrübe ile; çoğu zaman 3+1 olan 2 farklı evdeki eşya miktarları dahi aynı olmamaktadır. Buna bir de müşterilerin depolarımızda eşyalarının kalış sürecinin birinin 6 ay, diğerinin ise 1 yıl olduğunu varsayarsak; fiyat farkının kaynaklandığı noktalar kolayca anlaşılacaktır. Net fiyat alabilmek için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

 

653 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap