0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Depolama

Ümraniye Evden Eve Depolama

Ümraniye Evden Eve Depolama Ümraniye Ev Eşyası Depolama Anadolu Yakası’nın en gözde ilçelerinden biri olan Ümraniye İstanbul’un da en kalabalık ilçelerinden biri olarak ön plana çıkıyor. 750 bin kişi dolaylarındaki nüfusu ile Ümraniye pek çok ilden daha büyük. İlçedeki nakliye hizmetleri Selimoğlu Nakliyat olarak tarafımızdan üstün kalite anlayışı ile sağlanırken bu hizmetlere Ümraniye ev eşyası depolama işi de eklenmiştir.

Depolarınız Güvenli Mi?

Şirketimiz Selimoğlu Nakliyat sektörde yılların deneyimine sahip, her zaman güncel eğitimler ile gelişimlerini de sürdüren personeli ile her türlü eşyayı depolama bilgisine sahiptir. Depolarımız da buna göre inşa edilmiş ve yalıtımları da buna uygun olarak yaptırılmıştır. Isıya ve soğuğa karşı dayanıklı; sese, suya ve her türlü sıvıya karşı izole edilmiş depolarımızda en hassas ev eşyaları dahi güvenle korunmaktadır.

Ümraniye’de Ev Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Eşyalar hepimizin hayatında özel anlam ifade eden şeylerdir. Biz de buna göre hareket etmekteyiz. Yalnızca eşya depolama için kullandığımız özel depolarımıza; müşterilerimizin kıymetli eşyaları uygun olarak konulmaktadır. Her türlü zararlı etkenden; nemden, rutubetten, ısıdan, küften, soğuktan, kokudan, partikülden ve sıvıdan arındırılmış halde bulunan depolarımız düzenli olarak sterilizasyon işleminden geçirilmektedir. Gerekli fiziki koşulların temin edildiği depolarımızda müşterilerimizin eşyaları oda sıcaklığında saklanmaktadır.

Büyük eşya, küçük eşya, pahalı eşya, ucuz eşya, elektronik eşya, cam eşya, fırın, buzdolabı… Çeşidi ve pahada ağırlığı da fark etmeksizin bir evde kullanılabilen bütün eşyalar depolarımızda saklanabilmektedir. Bunun için yeterli güvenlik tedbirleri ile temizlik de tarafımızdan mütemadiyen sağlanmaktadır. Vatandaşlarımızın eşyalarını alacağı zamana kadar emanetimiz olarak gördüğümüz eşyaların yeni eve transferi de tarafımızdan yine itina ile yapılmaktadır.

Ümraniye’de Eşya Deposu Ücreti Ne Kadar, Neye Göre Belirlenir?

Ümraniye’de verdiğimiz ev eşyası depolama hizmetinin ücreti; müşteriden müşteriye farklılık arz etmektedir. Zira depolanacak eşyaların kapladığı alan ile ne kadar süre ile depolarda kalacağı maliyetler noktasında önem teşkil etmektedir. Yapılacak hesaplamalar neticesinde kişi bazında fiyat çıkmaktadır. Bu nedenle ev eşyası depolama işlemi için tarafımıza iletişim kanallarımızdan ulaştığınızda evinize ve eşyalarınıza göre hesaplama yapılarak fiyat teklifi sunulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap