0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Kağıthane Ev Eşya Depolama

Kağıthane Ev Eşya Depolama

Kağıthane Ev Eşyası Depolama 1987 yılına kadar Şişli’ye bağlı olan Kağıthane, o tarihte alınan karar neticesinde ilçe yapılmıştır. Kağıthane’nin ilçe olmasının ardından nüfusu da giderek artmaya devam etmiştir. Artan nüfus başta nakliye hizmetleri olmak üzere pek çok gereksinimi de beraberinde getirmiştir. Kağıthane ev eşyası depolama hizmetleri de vatandaşlarımızın gereksinim duyduğu işlemler arasında yer almaktadır. Firmamız Selimoğlu Nakliyat eşya depolama noktasında da büyük titizlikle hizmet vermektedir.

Kağıthane’ye Özel Ev Eşyası Depolama Hizmeti!

O-1 ve O-2 karayolları arasına kurulu olan Kağıthane, ağırlıklı olarak engebeli bir arazi üzerinde bulunmaktadır. Kağıthane’nin engebeli bir araziye sahip olması, bölgede verilecek olan her türlü nakliye hizmetinin de buna uygun olarak gerçekleştirilmesi gerekliliğini doğurmuştur. Kağıthane’de devam eden kentsel dönüşüm projeleri, göç ile artan nüfus, yerleşim birimlerinin konumlandırılması şirketimiz tarafından gün be gün takip edilmektedir. Bu sayede vereceğimiz hizmetin daha iyi şartlarda gerçekleşmesi, müşterimizin bu zorlu taşınma sürecini minimum stres altında atlatmasını hedeflemekteyiz.

Nüfusu 450 bin dolaylarına ulaşan Kağıthane, her geçen gün artan nüfusu ile İstanbul’un nakliye hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan ilçeleri arasına girmiştir. Gerek ilçeye taşınan ve gerekse ilçeden farklı il ya da ilçelere giden kişilerin belirli müddetler dahilinde ev eşyalarını depolara emanet etme ihtiyaçları hasıl olabilmektedir. Bu ihtiyaç kapsamında şirketimiz her daim mükemmel depolama hizmetini vermek üzere siz değerli vatandaşlarımızın bir telefon kadar yakınındadır.

Kağıthane’de Ev Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar?

Kağıthane’ye yerleşmek isteyen ya da ilçeden tayin vb. gibi herhangi bir nedenle göç edecek vatandaşlarımız; oturacakları evin henüz müsait olmaması durumunda eşyalarını depolarımıza emanet olarak bırakabilirler. Emanet işlemi, müşterinin istediği süre dahilince tarafımızdan sağlanmaktadır. Depolama, uzman personelimizce yapılmaktadır.

Depolarımızda, müşterilerimizin eşyalarına göre özel alanlar oluşturularak başlanan süreç; eşyaların bahse konu yerlere düzenli şekilde istiflenmesi ile devam eder. Aralıksız olarak kamera kaydı alınan ve güvenlik protokolleri gereğince denetlenen depolarımızdaki eşyaların miktarına ve bizde kalacakları sürece göre fiyat belirlenmektedir. Bunun için tarafımıza ulaşarak eşya miktarı ve depomuzda kalacakları süre hakkında bilgi edinebilirsiniz

465 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap