0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Depolama

Zeytinburnu Evden Eve Depolama

Zeytinburnu Evden Eve Depolama Zeytinburnu Ev Eşyası Depolama İstanbul Avrupa Yakası’nın takribi 300 bin nüfuslu ilçesi Zeytinburnu tarihi yarımadaya en yakın ilçelerden biridir. Güneyinde Marmara Denizi’ne sahil hattı bulunan ilçe yüzölçümü olarak pek çok ilçeye nazaran küçük olsa da nüfusu bakımından ülkemizdeki bazı illerden dahi büyüktür. İlçedeki taşımacılık hizmetlerinde önemli bir yeri bulunan firmamız Selimoğlu Nakliyat Zeytinburnu ev eşyası depolama hizmeti ile de sektörde fark yaratmaktadır.

Zeytinburnu’nda Ev Eşyası Depolama Hizmeti İçin Selimoğlu Nakliyat!

Fatih ilçesine yakınlığı nedeniyle Zeytinburnu tarihin hemen her döneminde gözde bir yerleşim mekanı olmuştur. Zira tarihi yarımadanın hemen batısında bulunan ilçeyle Fatih ilçesini surlar ayırmaktadır. İlçenin hemen hemen her dönem yoğun göç alması 2000’li yıllar ile daha da artmıştır. Her dönem ilçeyi yakından takip eden firmamız da vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına özel olarak çözümler geliştirmeyi sürdürmüştür. Bu kapsamda Zeytinburnu’na taşınan ya da ilçeden farklı bir yere taşınacak kişiler için eşya depolama hizmeti de vermekteyiz.

Eşya depolama hizmeti; vatandaşların ev eşyalarının teslim alınarak nakliye araçlarımıza uzman ekibimizle yüklenmesi ve depolarımıza yerleştirilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Depolarımızdaki yerleştirme çalışmaları müşterilerin eşyalarının niteliğine göre itina ile yapılmaktadır. Tablolardan müzik aletlerine, koleksiyon parçalardan sanat eserlerine, bilgisayardan elektronik parçalara, masa sandalyeden klasik ev eşyalarına kadar her türlü eşyayı depolarımızda özenle saklamaktayız.

Zeytinburnu’nda Temiz Eşya Deposu Var Mı?

Depo temizliği, vatandaşlarımızca bize en fazla sorulan sorular arasında bulunmaktadır. Depolarımızın temiz ve düzenli olması en önem verdiğimiz husustur. Bu nedenle rutin bakımları ile periyodik temizlikleri yapılan depolarımızda; zararlı canlılar, küf, tahta kurusu, nem, fare, koku ve rutubet yoktur. Müşterilerimizin eşyaları; sudan, her türlü sıvıdan, sıcaktan ve soğuktan, ısı farkından etkilenmeyecek şekilde yalıtılmış depolarımızda “kendi eşyalarımızmış” gibi; müşteri tarafından teslim alınıncaya dek saklanır.

Zeytinburnu Eşya Depolama Hizmeti Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

Zeytinburnu eşya depo fiyatı; her bir müşteri için ayrı ayrı yapılır. Bunda dikkat edilen noktalar eşyanın miktarı, depoda edineceği yer ve depolarımızda kalış zamanıdır. Bu koşullar dikkate alınarak müşterilerimize özel uygun fiyat çıkartılır. Size özel fiyat teklifimiz için bize ulaşabilirsiniz.

578 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap