0532 741 35 11
tr
tr

Çatalca Evden Eve Depolama

Çatalca Evden Eve Depolama

Çatalca yüz ölçümü bakımından İstanbul’un en büyük ilçesi konumunda olup kentin en batısında bulunmaktadır. Çatalca yüz ölçümü olarak geniş olsa da nüfus bakımından şehrin en küçük 3. ilçesi olarak dikkat çekmektedir. Geniş bir fiziki alana yayılmış ilçede nakliye ve ulaşım hizmetleri de buna göre yapılmaktadır. Çatalca ev eşyası depolama hizmetleri ilçe özelinde firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından özenle verilmektedir.

Çatalca’da Ev Eşyası Depolama Hizmeti Var Mı?

Firmamız İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. İlçe bazlı olarak; ilçedeki gereksinimler, nüfus yapısı, konut tipleri, popülasyon dengesi vb. faktörler göz önüne alınarak geliştirilen stratejiler kapsamında Çatalca da dahil olmak üzere eşya depolama işi yapılmaktadır. Çatalca’nın bütün köylerinde ve mahallelerinde eşya depolama hizmeti; gerek nakliye hizmetine ek olarak veya gerekse tekil hizmet olarak sağlanmaktadır.

Çatalca Evden Eve Depolama

Çatalca’dan farklı bir bölgeye taşınacak yahut Çatalca’ya başka bir il ya da ilçeden gelecek kişilerin eşyalarının bir müddet belli bir yerde beklemesi gerekiyorsa firmamız bu hizmeti sizlere sağlamak için hazır. Güvenliği 24 saat usulüyle sağlanan depolarımızın temizliği de düzenli periyotlar halinde gerçekleştirilmektedir. Havalandırma kanalları ile depolarımızda koku oluşumuna izin verilmez. Nem, küf, ısı, sıcaklık ve soğukluk gibi; eşyaların kırılmalarına, çatlamalarına, bozulmalarına ve eskimelerine neden olan etmenler depolarımızda bulunmaz. Rutin kontroller ile eşyalara zararlı olacak her türlü faktör daha ulaşmadan bertaraf edilir.

Çatalca Ev Eşyası Depolama Fiyatı Ne Kadar?

Çatalca’da ev eşyası depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz alanında yılların deneyimi ile hizmet veren firmamızdan fiyat bilgisi edinebilirler. Yüzölçümü bakımından son derece büyük olan; birbirinden kilometrelerce uzak farklı köyleri bulunan Çatalca’da ev eşyası depolama ücreti ancak nakliyesi ve depolaması yapılacak ev ve evin eşyalarına göre verilebilmektedir. Çıkacak maliyetler eşyanın nakliyesinin sağlanacağı yerin uzaklığına ve eşya miktarına göre hesap edilmektedir.

Çatalca Evden Eve Depolama ücretleri

Firmamızdan Çatalca’da ev eşyası depolama için fiyat öğrenmek istediğinizde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir; evinizin konumunu ve evdeki eşya miktarını bildirebilirsiniz. Eşyaların depolarımızda ne kadar süre ile kalacağı da netleştirildiğinde müşterimize özel uygun fiyat tarafımızdan size bildirilecektir.

501 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap