0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat Evden eve taşıma ciddi bir iştir. Bu hizmetin ciddiyetini biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Taşımacılık alanında her zaman kaliteli uygulamalarımızı müşterilerimizle bir araya getirerek gerekli desteği en iyi şekilde sunuyoruz.

Çatalca Şehirlerarası Nakliyat Günümüzde şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmalarda kalite, profesyonellik, hız ve güvenilir hizmet anlayışı ön plana çıkıyor

Çatalca şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunan firmamız yüksek kalitede, hızlı, profesyonel ve müşteri memnuniyetini temel alan bir hizmet anlayışı sunuyor. Selimoğlu nakliyat olarak sunduğumuz tüm nakliyat hizmetlerimizde olabilence en kaliteli ve modern nakliyat hizmetinin en uygun şartlarda sunmayı temel ilke ediniyoruz. Firmamız tarafından sunulan şehirlerarası nakliyat hizmetinde mesafelerin uzunlu, nakliyatın hangi mesafeleri yapılacağı ya da taşınacak eşyanın fiziki boyutunun herhangi bir önemi bulunmuyor. Çünkü firmamız için her zaman en zorlu kış şartlarında en zorlu eşya gruplarının taşınmasında bile aynı kalite, hız ve profesyonelliği sağlıyoruz.

Sorunsuz Şehirlerarası Nakliyat

Çatalca şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmamız için nakliyat hizmetinin her aşamasının sorunsuz ve tamda planlandığı gibi gerçekleşmesi oldukça önemlidir. Hızlı gelişen ve değişen dünyada teknolojinin süreli olarak ilerleme göstermesi ile birlikte nakliyat firmalarından beklentilerde aynı oranda artıyor. Selimoğlu nakliyat olarak kalite ve profesyonelliği her zaman en üst seviyede tutmak adına sadece nakliyat hizmetleri için özel olarak tasarlanmış nakliyat araçlarımız ile son derece güvenilir ve aynı zamanda sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Sigortalı Nakliyat

Firmamız sunduğu profesyonel nakliyat hizmeti doğrultusunda sigortalı şehirlerarası nakliyat hizmeti ile eşyalarınızın hangi mesafe olursa olsun sigortalanıyor. Bu sayede çeşitli sebeplerden ortaya çıkan olumsuz durumlar ve zararlar kısa sürede giderilerek gönül rahatlığı ile bir bakliyat hizmeti almış oluyorsunuz.

Firmamızın en temel amacı müşterilerimize en yüksek güven hissi sağlamak olarak görüyoruz. Nakliyat hizmetinde güven nakliyatın hızı, kalitesi ve sorunsuz bir şekilde geçmesi için son derece önemli olarak görülüyor. Firmamız sizlere nakliyat hizmetinden önce söz verdiğimiz ve taahhüt ettiğimiz tüm hususların sorunsuz bir şekilde yerine getirileceğinin teminatını veriyor. Çatalca profesyonel nakliyat hizmeti sunan firmamız nakliyat hizmetinin hazırlık aşamasından en son eşyaların yeni yerine taşınması aşamasına kadar profesyonel ve oldukça iyi bir planlama ile nakliyat hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde her nakliyat için farklı planlamalar alanında uzman personellerimiz tarafından gerçekleşiyor.

Sorunsuz Şehirlerarası Nakliyat

bünyesinde her nakliyat için farklı planlamalar alanında uzman personellerimiz tarafından gerçekleşiyor.

Çatalca evden eve nakliyat uygulamalarımız müşterilerimizi memnun edecek taşıma faaliyetleri veriyoruz. Ekonomik olarak uygun fiyat aralıklarında taşımacılık uygulamalarını sizlerle bir araya getiren firmamız kaliteyi en iyi şekilde anlamınızı sağlıyor. Kaliteli taşıma alanında hizmet faaliyetlerini geliştirmeye devam eden nakliye merkezimiz bu alanda kendisini geliştirmeyi sürdürüyor. Firmamız personelini her zaman güncel olarak eğitir. Böylece eşyalarınız kısa sürede zarar görmeden yeni yerlerine taşınır. Hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi elde etmek için 7/24 online destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Hattımız üzerinde bulunan destek servisimiz nakliyat hizmetlerinde merak ettiğiniz sorulara en iyi şekilde yanıt veriyor.

Dilediğiniz Zaman Yanınızdayız

Selimoğlu nakliyat olarak taşımacılık konusunda doğaya zarar vermeden çevreci bir politika yürütüyoruz. Taşıma konusunda tüm hassasiyetimizle konuya yaklaşıyoruz. Bir çok firma tarafından örnek alınan Çatalca eşya taşıma firmamız yenilikçi taşımacılık uygulamaları ile ön plana çıkıyor. Evden eve taşımacılık hizmetlerini her geçen gün geliştiren firmamız lojistik ağını da genişletmeyi sürdürüyor. Bahçelievler evden eve nakliyat denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan bir tanesiyiz. Ev ya da ofis fark etmeden tüm eşyalarınız sahip olduğumuz son model araç filosu üzerinden taşınır. Sahip olduğunuz eşyalarınız artık zarar görmeden yeni yerlerine ulaştırılıyor. Nakliye uygulamalarında sunduğumuz kaliteli ambalaj malzemeleri ile her noktaya başarılı bakliye yapıyoruz. Bahçelievler ilçesinde taşımacılık hizmetinde lider olarak bulunan Çatalca taşıma firması olarak mesafe büyüklüğüne bakmadan en özel fiyat politikalarını sunuyoruz. Taşımacılık alanında merak ettiğiniz tüm soruları buradan dilerseniz bizlere iletebilirsiniz.

Çatalca Ev Eşyası Depolama

Çatalca yüz ölçümü bakımından İstanbul’un en büyük ilçesi konumunda olup kentin en batısında bulunmaktadır. Çatalca yüz ölçümü olarak geniş olsa da nüfus bakımından şehrin en küçük 3. ilçesi olarak dikkat çekmektedir. Geniş bir fiziki alana yayılmış ilçede nakliye ve ulaşım hizmetleri de buna göre yapılmaktadır. Çatalca ev eşyası depolama hizmetleri ilçe özelinde firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından özenle verilmektedir.

Çatalca’da Ev Eşyası Depolama Hizmeti Var Mı?

Firmamız İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. İlçe bazlı olarak; ilçedeki gereksinimler, nüfus yapısı, konut tipleri, popülasyon dengesi vb. faktörler göz önüne alınarak geliştirilen stratejiler kapsamında Çatalca da dahil olmak üzere eşya depolama işi yapılmaktadır. Çatalca’nın bütün köylerinde ve mahallelerinde eşya depolama hizmeti; gerek nakliye hizmetine ek olarak veya gerekse tekil hizmet olarak sağlanmaktadır.

Çatalca’dan farklı bir bölgeye taşınacak yahut Çatalca’ya başka bir il ya da ilçeden gelecek kişilerin eşyalarının bir müddet belli bir yerde beklemesi gerekiyorsa firmamız bu hizmeti sizlere sağlamak için hazır. Güvenliği 24 saat usulüyle sağlanan depolarımızın temizliği de düzenli periyotlar halinde gerçekleştirilmektedir. Havalandırma kanalları ile depolarımızda koku oluşumuna izin verilmez. Nem, küf, ısı, sıcaklık ve soğukluk gibi; eşyaların kırılmalarına, çatlamalarına, bozulmalarına ve eskimelerine neden olan etmenler depolarımızda bulunmaz. Rutin kontroller ile eşyalara zararlı olacak her türlü faktör daha ulaşmadan bertaraf edilir.

Çatalca Ev Eşyası Depolama Fiyatı Ne Kadar?

Çatalca’da ev eşyası depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz alanında yılların deneyimi ile hizmet veren firmamızdan fiyat bilgisi edinebilirler. Yüzölçümü bakımından son derece büyük olan; birbirinden kilometrelerce uzak farklı köyleri bulunan Çatalca’da ev eşyası depolama ücreti ancak nakliyesi ve depolaması yapılacak ev ve evin eşyalarına göre verilebilmektedir. Çıkacak maliyetler eşyanın nakliyesinin sağlanacağı yerin uzaklığına ve eşya miktarına göre hesap edilmektedir.

Firmamızdan Çatalca’da ev eşyası depolama için fiyat öğrenmek istediğinizde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir; evinizin konumunu ve evdeki eşya miktarını bildirebilirsiniz. Eşyaların depolarımızda ne kadar süre ile kalacağı da netleştirildiğinde müşterimize özel uygun fiyat tarafımızdan size bildirilecektir.

1 Odalık Eşya Depolama3000 TL Aylık Depolama Ücreti
1 + 1 Eşya Depolama4000 TL Aylık Depolama Ücreti
2 + 1 Eşya Depolama5000 TL Aylık Depolama Ücreti
3 + 1 Eşya Depolama7000 TL Aylık Depolama Ücreti
4 + 1 Eşya Depolama12000 TL Aylık Depolama Ücreti
612 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
Müşteri Temsilcisi Fiyat Teklif al
MERHABAMLAR
Selimoğlu Nakliyat Whatsapp hoş geldiniz
İster Şehir içi Nakliyat İsterseniz Şehirlerarası Nakliyat Fiyat al bilisiniz iter hiç mesaj ile deyil ara 444 45 16 ++ 0532 741 35 11++0536 735 15 02
Kaliteli Taşıma İçin
1

Sitemap