0532 741 35 11
tr
tr
KAMPANYAMIZ BAŞLMAŞTIR 0/025 İNDRMLİ EV TAŞIMA
İSTANBUL İÇİ EV TAŞIMA İÇİN NAKLİYE FİYATLARIMIZ0/025 İNDRMİLDİR
Nakliyat

Burdur Evden Eve Nakliyat

Burdur Evden Eve Nakliyat  Burdur şehirlerarası nakliyat taşıma işlemlerinde kurumsallık hedefi doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır. Esas olarak alanında öncü olmayı hedefler ve bu hedefe yönelik teknolojik kabiliyetlerini geliştirmektedir.  Burdur evden eve nakliyat bu teknolojik kabiliyet kapasitesi artışıyla birlikte sektörde öne çıkan yenilikçi imkanlardan faydalanabilmektedir. Sigortalı çalışan ve alanında güvenilir bir firma arıyorsanız evden eve nakliyat Burdur ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Ambalajlama

Verdiğimiz tüm hizmetlerde şehirlerarası nakliyat Burdur kurumsal deneyiminden kaynaklanan ve hızlı çalışmamızı sağlayan bir plan bulunmaktadır. Bu planın en önemli aşamalarından biri ambalajlamadır. Gerek parça eşya taşıma hizmeti olsun gerekse uzak mesafeli nakliyat olsun, firmamız ambalajlama safhasında mükemmel kalitede iş ortaya koyarak eşyalarınıza zarar gelmesini engellemektedir. Her ne kadar sigortalı olsalar da eşyalarınıza gelebilecek en küçük zarar, firmamızın kurumsal değerlerine verdiği öneme temas etmektedir. Firmamız ambalajlama için özel malzemeler kullanmaktadır. Bu malzemelerin kullanımıyla birlikte eşyalarınızın yıpranması engellenmektedir. Ambalajlama safhasında önemli olan tek şey, eşyaları darbelere karşı koruyabilmektir. Dolayısıyla ambalajlama işleminde dikkatli olmamız gerektiğini biliyor ve uzman kadrolarımıza bunu her taşıma işleminden önce hatırlatıyoruz.

Ofis Taşıma

Büyük şehirlerde ofisler genellikle üst katlarda yer almaktadır. Ofis taşıma işlemlerinde evrakların ve dökümanların kaç tane olduğu sorusunun cevabı çok önemlidir. Üst katlardan yapılan ofis taşıma işlemi, eşyalar için risk faktörleri barındırmaktadır. Dolayısıyla bu risk faktörlerini en aza indirgemek için teknolojik imkanları sonuna kadar kullanmak gerekir. Bu imkanlardan biri olan asansörlü nakliyat ile tüm eşyalarınız kolay bir biçimde araca doldurulur. Dolayısıyla hiç zahmet çekmeden taşıma işleminin yarısını bitirmiş olursunuz. Ofis taşımacılığında evrakların ve dökümanların öneminin çok olduğu göz önüne alındığında, bu imkanlarla yapılan taşıma işlemlerinin önemi anlaşılmaktadır.

İletişim

Müşterilerinin güveni ve sevgisi üzerine yükselen bir firma hiçbir zaman arka planda kalmamaktadır. Firmamızın ana değeri olan müşteri memnuniyetini ilkeleştirmiş bir firma olarak şehirler arası nakliyat işlemlerinin yanı sıra müşteri hizmetlerine de ayrı bir önem vermekteyiz.  Sunduğumuz tüm nakliyat hizmetlerimiz için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

05327413511
Selimoğlu Nakliyat
✅ Firma Yetki Belgesi: ✅ K3 – Iso 9001 Kalite ...
✅ Firma Vergi Levhası: ✅ Onaylı Kurumsal Ldt. ...
✅ Firma Kuruluş: ✅1996’ten Beri Nakliyat Hiz...
✅ Firma Araç Durumu: ✅ Yeterli Araç Sahipliği
Ev Taşıma Ücretleri  Evden Eve Nakliyat  İstanbul Evden Eve Nakliyat  Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat