0532 741 35 11
tr
tr
Şehirlerarası Nakliyat 7+24 Saat Hzimet
Türkiye nin Her Yerin den Ev Taşıma indirmeli Fiyatlar Tayin çıkana Memurlar Polis Askerler ½20 indirimli
Nakliyat

Bingöl Evden Eve Nakliyat

Bingöl Evden Eve Nakliyat Bingöl şehirlerarası nakliyat hızlı ve kaliteli çalışma yapısı, taşımacılık sektöründe önde gelen başarısı, başarılı altyapısı ve profesyonel kadrosuyla güven vermektedir. Firmamız müşteri

 Bingöl Evden Eve Nakliyat

Bingöl Evden Eve Nakliyat

memnuniyetini en temel ilke olarak benimsemekte ve kurumsal altyapısını sürekli güçlendirmektedir. Bingöl evden eve nakliyat taşımacılık faaliyetinin yeniliklere açık olduğu düşüncesi ile her zaman teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmelerden yararlanmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak ve tecrübeli ekipleri ile çalışmak isterseniz evden eve nakliyat Bingöl olarak hizmetinizdeyiz.

Nakliyat Sigortası

Taşımacılık sektöründe şehirlerarası nakliyat Bingöl olarak sigortayı önemsemekteyiz. Çünkü sigorta, müşterinin kafasının bulanık olmamasını sağlar ve firma tarafından verilen büyük bir güvencedir. Yasal dayanağı olan nakliyat sigortası, bir yerden başka bir yere parça eşya taşıma işleminin güvencesini oluşturur. Taşıma işlemleri sırasında zarar gören tüm mallar, sigorta kapsamında yenilenir. Sigortanın ana konusunu oluşturan emtia yapılan sigortayla birlikte bir konumdan başka bir konuma gidişi esnasında ortaya çıkabilecek risklere karşı poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak teminat sağlamaktadır. Mallar konusunda menfaat sahibi olan herkes sigorta yaptırabilmektedir.

Sigorta Neleri Kapsar?

Nakliyat son derece zor bir sektördür. İnsanların mallarını, yani geçmişlerini ve geleceklerini taşımak büyük sorumluluk bilinci gerektirir. Bu nedenle taşınan malların herhangi bir olumsuz durumda fiyatlarının ödenmesi veya aynısının temin edilmesi gereklidir. Sigorta hem firmamız hem de müşterilerimiz için güvence kaynağıdır. Buna ilaveten sigorta, asansörlü nakliyat gibi kompleks işlemleri de kapsamaktadır. Dolayısıyla yük asansörleri ile yapılan taşıma işlemi sırasında meydana gelebilecek tüm hasar kaygısını sıfıra indirmektedir.

İletişim

Alanında uzmanlaşmış ve sektörel yeniliklere öncülük etmiş bir şehirler arası nakliyat firması olarak müşterilerimizin fikirlerine büyük önem vermekteyiz. Bugüne dek oluşturduğumuz kurumsal altyapının tüm temeli, müşterilerden aldığımız geri dönüşler üzerine oluşturulmuştur. Dolayısıyla çağrı merkeziyle yaptığınız görüşmelerin sizinle birlikte firmamıza katkısı olduğu söylenebilir. Fiyat, işlemler ve daha fazlası için bilgi almak istiyorsanız kurumsal web sitemizi gezebilir veya web sitemizde bulunan kurumsal iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Firmamız size en uygun zamanda hizmetlerini sunacaktır.